تجمعات اعتراضی کارگران قطار شهری کرج (شرکت سابیر) نسبت به عدم پرداخت ماه ها حقوقشان

یکشنبه, ۱۵ام آبان, ۱۳۹۵
اندازه قلم متن

ghatar-shahri-karaj
پیش از ظهر امروز۱۵آبان، جمعی از کارگران قطار شهری کرج (شرکت سابیر)شرکت نیمه دولتی سابیر دراعتراض به عدم پرداخت ماه ها حقوق دست به تجمع مقابل استانداری البرززدند.

این کارگران روزگذشته (۱۵آبان) هم مقابل شرکت مذکور واقع در میدان امام حسین کرج تجمع کرده بودند.

به گزارش۱۶آبان تیتر۱، یکی از این کارگران معترض در حاشیه تجمع مذکورگفت: ما کارگران شرکت نیمه دولتی سابیر که مربوط به قطار شهری کرج است نزدیک به یکسال است حقوق دریافت نکرده ایم و سازمان قطار شهری باید جوابگوی این مسئله و مشکلات معیشتی خانواده کارگران خود باشد.

یکی دیگر از این کارگران نیز اظهار کرد: روز گذشته در مقابل شرکت مذکور واقع در میدان امام حسین کرج تجمع کردیم ولی نتیجه نگرفتیم و برای همین امروز به مقابل استانداری آمدیم تا مسئولین به حال ما فکری کنند.

این کارگر افزود: با این گرانی ها و هزینه هایی که زندگی دارد خانواده های ما با مشکلات زیادی مواجه شده اند و نمی توانیم جوابگوی کمترین درخواستهای معمول زندگی و درمان آنها باشیم و براستی دیگر عرصه بر ما تنگ شده است.

لازم به ذکر است شرکت سابیر با گذشت قریب به ۹ ماه از تاریخ ابلاغ فسخ قانونی از سوی کارفرما از ترک و تحویل کارگاه های پروژه اجتناب نموده و اقدامات غیر قانونی وی موجب خسارات هنگفتی به پروژه و شهر کرج فراهم آورده است که موضوع از طریق مراجع قانونی در حال پیگیری می باشد.


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.