برای سرگرمی: وحید فرخنده خوی فرد: اصغر فرهادی اعدام باید گردد!

پنج شنبه, ۱۲ام اسفند, ۱۳۹۵
اندازه قلم متن

ما امضا کنندگان این بیانیه از ریاست سازمان ملل درخواست داریم تا هر چه سریعتر جایزه اسکاری که توسط اصغر فرهادی دریافت شده را مصادره و هییت داوران اسکار را بدلیل این تخلف گسترده به سزای اعمالشان برساند . با توجه به اینکه آقای فرهادی عضوی از کمیته اعدام های دهه شصت و پس از آن از شکنجه گران اصلی کهریزک (رفیق فاب سعید مرتضوی) بوده است، لذا از ریاست جدید سازمان ملل تقاضا داریم که همانند بانکی مون، تنها به ابراز نگرانی بسنده نکند و هرچه سریعتر نام ایشان را بعنوان فردی که دامن “حقوق بشرایران” را لکه دار کرده را از طریق پلیس اینترپل پیگرد قانونی قرار دهد.
همچنین خانم انوشه انصاری به دلیل اینکه اختلاس سه هزار میلیاردی را در پرونده سیاه خود داشته و با این پول به فضا رفته است، باید پاسخگو باشند که چطور با پول بیت المال و با وقاحت تمام روی صحنه اسکار حاضر شده اند!؟

ایضاً فرد دیگری بنام فیروز نادری به علت آنکه بیش از اندازه مجاز به فضا رفته و از فضا نسبت به اعدام ها،اختلاس ها و هوای آلوده ایران بیتفاوت بوده است، این شخص مجرم و مرتد بشمار رفته وایشان بایستی تا دیر نشده سریعا خودش را به پلیس هوا فضا (کلانتری ۱۱۰ کهکشان راه شیری) معرفی کند. لذا ما امضا کنندگان این بیانیه خواستار این هستیم که این دو فرد باید هرچه سریعتر محاکمه شوند ، تا درس عبرتی باشد برای “جایزه بگیرها”.

در ادامه از شورای امنیت سازمان ملل خواستاریم که طی نامه ای به ترامپ به او اعلام کند که موضوع آقای فرهادی بحرانی و لاعلاج می باشد و در این مورد بخصوص، گزینه های روی میز نتیجه ای نخواهد داشت و باید گزینه جدیدی از کشوی میز خود بیرون آورند.(کشوی اولی از بالا سمت راست)
ما امضا کنندگان این نامه ، کشتی گیران ایرانی را که در هفته گذشته موجب شکست آمریکا در مسابقات جهانی شدند تا سبب رنجش عمو ترامپ شود، را بشدت محکوم می کنیم وهمچنین از بازیکنان و کادر فنی تیم فوتبال ایران درخواست داریم تا در مسابقات بین المللی طوری گل بزنند و برنده شوند که نام ایران به رژیم گره نخورد. (کارت زرد)

در پایان از عموم ورزشکاران،هنرمندان،جامعه علمی،فرهنگی کشور وهمچنین قهرمانان دیگر رشته ها عاجزانه درخواست می کنیم که حواسشان باشد و در عرصه های بین الملل طوری بر رقبای خود چیره نشوند که ما مجبور شویم وقت باارزش خود را به بیانیه نوشتن علیه شما اختصاص دهیم.
“مرسی ، اَه”

امضا کنندگان:

یک: جمعی از کنشگران سینما هفت (اسکارمتعلق به فراستی بود، اسکار تو مشتش بود!)

دو: رجب طیب اردوغان و چاووش اوغلو (به دلیل ترویج فرقه گرایی از طریق اصغر فرهادی در عراق وسوریه)

سه: اپوزیسیون نگران حال جسمی و روحی ترامپ در خارج کشور

چهار: حزب امیدان و دانایان (به غیر از شاهزاده)

پنج: جماعت همگرایی نامه نویسان به ترامپ (انجمن سی نفره ها )

شش: ترکی فیصل به همراه پدر مرحومۀ مسروره گرامی

هفت: تجزیه طلبان مقیم مرکز وحومه


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.