قتل تکان دهنده دستفروش قمی به دست مزدوران رژیم

یکشنبه, ۲۲ام مرداد, ۱۳۹۶
اندازه قلم متن

دیروز، ۲۱ مرداد ۱۳۹۶، مرد دستفروشی به نام “مظفر عباسی”، که در شهر قم با وانت میوه می فروخت، در خیابان “شاهد” این شهر مورد هجوم مأموران “سد معبر” شهرداری قم قرار گرفت و به دست آنان کشته شد.

مأموران “سد معبر” شهرداری های رژیم، که از میان اوباش حزب اللهی شهرها دستچین می شوند، تاکنون بارها با هجوم وحشیانه به دستفروشان تنگدست، آنان را به قتل رسانده اند.

برادر مظفر عباسی: ماموران سد معبر با برادرم درگیر شدند

به گزارش خبرگزاری مهر، در پی درگذشت مظفر عباسی، دستفروش در قم، برادر وی درباره حادثه چنین گفت: “ماموران سد معبر با رسیدن به وانت بارها به آن‌ها فحاشی کرده‌اند و با هول دادن راننده وانتی که از ماشین خود پیاده شده منجر به افتادن وی بر زمین و اصابت سر این راننده به جدول شده‌اند که این امر باعث شده تا سر وی خونریزی کند.”

وی ادامه داد: “سپس مأموران اقدام به بردن ماشین وانت بار کرده‌اند که منجر به درگیری راننده با مأموران شد و در ‌نهایت موجب شده تا این فرد هنگامی که به درب منزل خود که در نزدیکی محل درگیری بوده عزیمت می‌کند در میان راه از هوش رفته و فوت کند.”


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

یک نظر

  1. باید تک تک خوکهای طویله بزرگ اسلام در ایران را با گلوله خلاص تمام کرد .بدون ثانیه ای تردید .بدون بخشش .باید و باید وباید نسل انها به جهنم خودشان واصل شود ……..هر بار از دیدن یکی از فیلم های تلاشو تقلای این پدر ساعتی گریسته ام .چه بی دفاع و یک نفره برای زنده ماندن و فرار از این موقعیت فریاد میزند و من نمیدانم چرا چهره خانوادهش در مقابلم مجسم است ٬ بدون اینکه اورا ٬انها را بشناسم …اه پدر نازنین زحمت کشم ..تو هم جانت فدا در ایران شد… کدام یک از حیوانات دولتی اسلامی یک لحظه ٬ یک ثانیه مکث و فکر روی این قتل فجیع علنی یک پدر کرده اند…….متوجه هستیم ؟ ایا ؟ میدانیم ؟که این جنایت ها مثل کشورهای «اشغال شده !» اتفاق میافتد…..کدام انسان عادی و طبیع نمی تواند [حتی اگر این هموطن اشتباهی مرتکب شده بود ؟] با یک تذکر به او یاد اوری کند ؟ غیر از در یک سرزمین اشغال شده ؟ حالا تمام خرافات و نجاسات و کثافات اسلامی از جان کدام یک قربانی و اسیر و زندانی در این سرزمین دفاع کرده ؟