یادداشت رسیده: بدترین حکومت تاریخ ایران: جمهوری اسلامی

چهارشنبه, ۱ام شهریور, ۱۳۹۶
اندازه قلم متن

جمهوری اسلامی بد ترین حکومت تاریخ ایران است. جمهوری اسلامی یک تا سه میلیون جوان را در جنگ ایران و عراق نابود کرد، در این جنگ چند میلیون هم معلول شدند. اختلاس و فساد و دزدی از سر و کول حکومت بالا می رود، به هر اداره ای می ری ازت رشوه می خوان. در ایران در هر ساعت ۲۱ طلاق صورت می گیره، کلا در سال ۱۶۵ هزار طلاق داریم. حقوق کارگرا و معلما حداقل یک سوم خط فقره. ۱۱ میلیون حاشیه نشین داریم. هفت میلون مهاجر در خارج از کشور داریم. نرخ رسمی بیکاری ۱۰ درصده ولی در واقعیت بیش از ۳۰ درصد بیکاری داریم.

در طول این سی و هشت سال شاید ۱۰۰ هزار نفر را اعدام کرده اند (سی هزار نفر اعدام دهه ۶۰ و ۶۷). ۲۵۰ هزار زندانی داریم، ایران را زندان بزرگ کرده اند. تو زندانها ها و کلانتری ها و آگاهی ها شکنجه وجود داره. کنسرت و هنر و مجسمه سازی و موسیقی ممنوعه. حجاب اجباریه. مخالفان حق حیات ندارند و همه مفسدند. فارغ التحصیل ها خیلی هاشون بیکارند. از ۱۴۰۰ میلیارد دلار درآمد نفنتی در طول این سی و هشت سال، فقط ۸۰۰ میلیارد درآمد نفتی آن در زمان احمدی نژاد گم و گور شد!

مقامات همه دزدند و مسلمان! زنان تو این حکومت آدم نیستند! و هیچ حقی ندارند و حتی یک فوتبال ساده را نمی تونن تماشا کنند. ما حتی یک وزیر زن نداریم. دانش آموزها خیلی جا ها تو طویله و کپر درس می خونند. مردم ما را می فرستند سوریه بجنگند و کشته بشند، مردم نمی دونند برای چی باید برند سوریه و بجنگند؟ آخوند ها برای نماز جماعت خوندن حقوق می گیرند، هر کدومشون سه تا پنج میلیون. سالیانه ۲۵ میلیارد قاچاق توسط خود نهادهای حکومتی (سپاه) به کشور انجام می شود. قاچاق از ۱۱۴ اسکله غیر مجاز انجام می شود.

مملکت توسط یک دیکتاتور به نام رهبر اداره می شود که بیست و هشت ساله که عوض نشده و ۲۸ ساله که حتی یک سفر خارجی هم نرفته و دیدش از کشورهای جهان محدوده و کوته بینه. طرفدار خانه نشینی زنها است. با علم مخالفه بخصوص علوم انسانی (علوم اجتماعی، علوم اقتصادی، مردم شناسی، روانشناسی…) و اونهارو غربی می دونه. نخود هر آشی است و تو همه کارهای مملکت دخالت می کنه. بجای مدرسه ساختن مسجد و منار می سازند. با بی سیاستی ها همه دریاچه ها و تالاب ها را با سد سازی غیر اصولی و غیره خشک کرده اند. مدیران ارشد نظام همه بیسواد و بی کفایت هستند و مملکت داری بلد نیستند. همه احزاب ممنوعند. شرط به ثبت رساند احزاب، اعتقاد به ولایت مطلقه فقیه است! این حکومت مملکت را خراب و قبرستان ها را آباد کرده …..


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.