ف. م. سخن: جناب مدیر کل بهداشت! چطور طب اسلامى نداریم؟! بیام بزنم توو دهن ات؟!

دوشنبه, ۲۰ام شهریور, ۱۳۹۶
اندازه قلم متن

اخیرا مدیر کل دفتر طب سنتى وزارت بهداشت گفته است که «موضوعى به نام طب اسلامى نداریم»! الهى اسلام عزیز بزند توو کمرت قولنج کنى ببینى طب اسلامى داریم یا نداریم!

این آقا نمى فهمد که اسلام همه چیز دارد. طب که هیچ، فضاپیمایى اسلامى هم داریم! مگر آیت الله مکارم شیرازى نفرمودند که حضرت امام زمان (جمکران-عج ١١) با چیزى شبیه به بشقاب پرنده این سو و آن سو مى روند؟! آن وقت دین عزیز ما، که همه چیز دارد، طب اسلامى ندارد؟! بیام بزنم توو دهن ات؟!

عزیزان!
شما به اراجیف این کت شلوارى هاى حکومت گوش ندهید. اسلامِ ما در خودش همه چیز دارد! وقتى مى گویم همه چیز، یعنى همه چیز! اگر کسى غیر از این چیزى گفت، محکم بکوبید توو سرش!

اگر توو یوتیوب بگردید، حضرت آیت الله مهدوى کنى را مى بینید که مى فرماید، اینشتین، مسلمان شده بود، و شیعه هم شده بود، و مساله ى غامض سرعت نور را از روى معراج حضرت پیامبر حل فرمود. حالا شاید خودم بگردم ویدئویش را پیدا کنم براتان بگذارم.

از پروفسور دکتر روازاده مى گذرم و به حضرت آیت الله دکتر ضیایى مى رسم، که این را هم براى اثبات این که دروغ نمى گویم و چاخان نمى نمایم، فیلم اش را برایتان مى گذارم.

حضرت ضیایى، با طب صد در صد اسلامى، مى تواند تمام مرض ها را معالجه بنماید از جمله هر آن چه که به موضوعات زبانم لال، «جنسى» مربوط مى باشد.

شما که مى روید، خر مى شوید، این همه پول مى دهید، قرص ویاگرا مى خرید، آیا مى دانستید که با خوردن انجیر و هویج زرد، بله انجیر و هویج زرد، قدرت جنسى تان افزایش مى یابد، و انگار تووى باک شما، محلول «اس.تى.پى» ریخته باشند یا به شما «رد بول» خورانده باشند، چنان قدرت مى گیرید، که یکى باید بیاید شما را متوقف کند!

مَخْلَصِ کلام این که، این طب مثلا مدرن، یک خروار قرص مى ریزد توو اون خندق بلا، آخرش هم هیچى به هیچى!

من تعجب مى کنم از این جناب مدیر کل که تا به امروز «مفاتیح الجنان» را نخوانده و از طب اسلامى که در آن نمونه هاى مفیدیش درج شده بى خبر است! یعنى آشیخ عباس قمى، از امامان، دروغ نقل کرده و یا خداى نکرده زبان آقاى مدیر کل لال، امامان طب اسلامى بلد نبودند و مردم را گول مى زدند؟

همین که شما مى گویى دندانم درد مى کند، برو سراغ مفاتیح، ببین در آن چه نوشته (*)! یک دعا مى خوانى، رفعِ درد که مى شود هیچ، کرم دندان هم گورش را گم مى کند مى رود پى کارش! آن وقت تو، ببر بده دندان ات را دست «دندان پزشک» تا هم دندان ات را خالى کند و هم جیب ات را!

این چیه؟ اشعه ماوراءبنفش! اون چیه؟ چرخى که با سرعت جت مى چرخد! اون یکى چیه؟ سیم ارتودنسى! برو بابا حال دارى! همه ى این ها یک ورد و دعا کارش است! حالا برو عقل ات را بده دست پزشکىِ مدرن، تا فک ات را پیاده کنند!

خلاصه، از ما گفتن بود و از شما هم ایشاللا شنیدن! بروید در اسلام جست و جو کنید، خواهید دید مکانیک کوانتوم و ریاضیات لباچفسکى و زیست فناورى کارل اِرِکى هم توى اون پیدا مى کنید!

زنده باد اسلام
زنده باد طب اسلامى
مرگ بر مدیر طب سنتى جمهورى اسلامى!

* دعاى درمان درد دندان از مفاتیح الجنان، ترجمه ی استاد حسین انصاریان:

دعای درد دندان: از حضرت صادق علیه السّلام روایت شده: پس از گذاشتن دست بر جاى درد سوره هاى حمد و توحید و قدر و این آیه مبارکه را بر آن بخواند:

وَ تَرىَ الْجِبالَ تَحْسَبُها جامِدَهً وَ هِىَ تَمُرُّ مَرَّ السَّحابِ صُنْعَ اللَّهِ الَّذى اَتْقَنَ کُلَّ شَیْئٍ اِنَّهُ خَبیرٌ بِما تَفْعَلُونَ
و مى بینى کوهها را درحالى که آنها را بى حرکت مى پندارى، و حال آنکه مى گذرند همانند گذر ابرها، کار خداست، که هرچیزى را استوار نموده، به درستى که او به آنچه انجام مى دهید آگاه است.

و نیز از امیر مؤمنان علیه السّلام روایت شده: به موضع سجده خود دست بکش، سپس دندان درد گرفته را مسح کن و بگو:
بِسْمِ اللَّهِ وَالشّافى اَللَّهُ وَ لا حَوْلَ وَلا قُوَّهَ اِلاّ بِاللَّهِ الْعَلِىِّ الْعَظیمِ

به نام خدا، و شفادهنده خداست، و جنبش و نیرویى نیست جز به خداى والاى بزرگ.

دعاى تجربه شده اى براى درد دندان: سورهاى [حمد] و [فلق] و [ناس] و [توحید] را قرائت مى کنى، و با هر سوره
بسم اللّه الرّحمن الرّحیم
را مى خوانى، و پس از سوره [توحید] مى گویى:

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحیمِ وَ لَهُ ما سَکَنَ فِى اللَّیْلِ وَالنَّهارِ وَ هُوَ السَّمیعُ الْعَلیمُ قُلْنا یا نارُ کُونى بَرْدَاً وَ سَلاماً عَلى اِبْرهیمَ وَ اَرادُوا بِهِ کَیْداً فَجَعَلْناهُمْ الاَْخْسَرینَ نُودِىَ اَنْ بُورِکَ مَنْ فِى النّارِ وَ مَنْ حَوْلَها وَ سُبْحانَ اللَّهِ رَبِّ الْعالَمینَ
به نام خدا که رحمتش بسیار و مهربانى اش همیشگى است، و براى اوست آنچه در شب و روز ساکن شده، و او شنوا و داناست، گفتیم: اى آتش بر ابراهیم سرد و سلامت باش، و به سوى او از روى نیرنگ قصد کرده بودند پس آنان را زیان کارترین قرار دادیم، ندا شد خجسته باد کسى که در آتش و کسى که در آتش و کسى که پیرامون آن است، و منزّه است خدا، پروردگار جهانیان.
سپس مى گوئى :
اَللّهُمَّ یا کافِیاً مِنْ کُلِّ شَیْئٍ وَ لا یَکْفى مِنْکَ شَیْئٌ اِکْفِ عَبْدَکَ وَابْنَ اَمَتِکَ مِنْ شَرِّ ما یَُخافُ وَ یَُحْذَرُ وَ مِنْ شَرِّ الْوَجَعِ الَّذى یَشْکُوهُ اِلَیْکَ

خدایا اى کفایت کننده از هرچیز، و از تو چیزى کفایت نمى کند، بنده ات و فرزند کنیزت را کفایت کن، از شرّ آنچه مى هراسد، و پرهیز مى کند، و از شرّ دردى که از آن به تو شکایت مى کند.
و نیز روایت شده: کاردى یا برگ خرمایى بگیرد و به آن جانب که درد مى کند بمالد، و هفت مرتبه بگوید:
بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحیمِ بِسْمِ اللَّهِ وَ بِاللَّهِ مُحَمَّدٌ رَسُولُ اللَّهِ وَ اِبْرهیمُ خَلیلُ اللَّهِ اُسْکُنْ بِالَّذى سَکَنَ لَهُ ما فِى اللَّیْلِ وَ النَّهارِ بِإِذْنِهِ وَ هُوَ عَلى کُلِّ شَیْئٍ قَدیرٌ

به نام خدا که رحمتش بسیار و مهربانى اش همیشگى است، به نام خدا، و به خدا، محمّد فرستاده خدا، و ابراهیم دوست خداست آرام شو، و به حق آن که آنچه در شب وروز است براى او آرام مى گیرد به اجازه اش، و او بر هرچیزى تواناست.

و نیز وارد شده: چوبى یا آهنى بر دندانى که درد دارد بگذارد و از جانب آن هفت مرتبه افسونش کند:
بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحیمِ اَلْعَجَبُ کُلُّ الْعَجَبِ دُودَهٌ تَکُونُ فِى الْفَمِ تَاْکُلُ الْعَظْمَ وَ تُنْزِلُ الدَّمَ اَنَا الرّاقى وَ اللَّهُ الشّافى وَ الْکافى لا اِلهَ اِلاّ اللَّهُ وَالْحَمْدُلِلَّهِ رَبِّ الْعالَمینَ وَ اِذْ قَتَلْتُمْ نَفْسَاً فَادّارَ أْتُمْ

به نام خدا که رحمتش بسیار و مهربانى اش همیشگى است، شگفتا، کرمى [منظور میکرب خاص دندان است که در بین مردم به کرم دندان مشهور شده، و دندان پوسیده و سیاه شده را مى گویند کرم خورده] در دهان مى باشد، استخوان آن را مى خورد، و خون فرو مى ریزد، من افسون کننده ام، خدا شفادهنده و کفایت کننده است، معبودى جز خدا نیست، و ستایش خدا را پروردگار جهانیان.

تا لعلّکم تعقلون بخواند.

همان طور که ابتداى دعا گفته شد این دعا را هفت مرتبه بخواند.


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.