صدیقه میری، نخستین زن شهردار در خوزستان، مدیریت گتوند را به دست گرفت

یکشنبه, ۲۶ام شهریور, ۱۳۹۶
اندازه قلم متن


«صدیقه میری» روز شنبه با اجماع نظر اعضای شورای شهر«گتوند» از بین ۱۲ کاندیدا انتخاب شد تا نخستین بانویی باشد که در خوزستان توانسته است سکان هدایت شهرداری یک شهرستان را عهده دار شود.

به گزارش پارس نیوز، رییس شورای اسلامی این شهر گفته است صدیقه میری امروز پس از اجماع اعضای شورای، به عنوان شهردار این شهر انتخاب شد تا به جای «محسن شکری زاده»، مدیریت این شهر ۲۶ هزار نفری را برعهده بگیرد. شکری زاده از سال ۱۳۹۰ تاکنون شهردار گتوند بوده است.

به گفته «مهراب سلطانی»، شورای شهر گتوند اول شهریورماه سال جاری به طور رسمی فعالیت خود را آغاز کرد و در این مدت ۱۲گزینه انتخاب شهردار را پس از ارایه برنامه های خود مورد بررسی قرار داد که در نهایت صدیقه میری به سمت شهردار گتوند و «ذوالفقار ابراهیمی» به عنوان سرپرست انتخاب شدند.

عضویت در شورای چهارم شهر اندیمشک، سابقه دو سال ریاست کمیسیون محیط زیست شورا، عضویت در هیات حل اختلاف مالیاتی به مدت چهار سال و عضویت در هیات امنای «خانه مهر بازنشستگان» از سوابق کاری شهردار جدید گتوند است: «صدیقه میری کارشناس ارشد مدیریت دولتی است و چندین گواهی نامه معتبر بین المللی در زمینه های مختلف مدیریت شهری، شهرسازی، خدمات شهری، مدیریت گردش گری و اقتصاد شهری دارد.»
از: ایران وایر


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.