پیام زندانی سیاسی ارژنگ داودی به مناسبت دومین سالگرد 5 جانباختۀ راه آزادی

دوشنبه, ۱۸ام اردیبهشت, ۱۳۹۱
اندازه قلم متن

پیام زندانی سیاسی ارزنگ داودی به مناسبت 19 اردیبهشت ماه دومین سالگرد اعدام پنج جانباختۀ راه آزادی مردم ایران شیرین علم هولی،فرزاد کمانگر،فرهاد وکیلی،علی حیدریان و مهدی اسلامیان که بدستور آخوند علی خامنه ای ولی فقیه رژیم در زندان اوین به دار آویخته شدند جهت انتشار در اختیار “فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران” قرار داده شده است: متن پیام به قرار زیر می باشد:
با یاد خدا،
با درود به تمامی جانثاران راه آزادی بشر
خبر از اوین کوتاه بود جانگداز
خبری شوم که می گفت
پنج پیک پاک پیام پایداری فرزاد و فرهاد
علی و مهدی
بر حلقۀ همیشه داغ دار آزادی
شیرین ترین لالایی سرخ جهان را با تار ترد عشق بسرودند
آزادیخواهان جهان،
با جرات تمام می توان گفت در طول دوران سی و سه ساله حکومت ستمگرانه فقیه حتی یک روز از 365 روز سال یافت نمی شود که در آن تنی چند از آزادیخواهان ایرانی را در کوی و برزن نکشته، یا به حلقۀ دار و چوخۀ اعدام نسپرده، یا در محل کار خفه نکرده یا در خانه دشنه آجین ننموده، یا جنازه هاشان را در خیابانهای اطراف نیانداخته باشند.
19 اردیبهشت ماه نیز از آن قاعده مستثنی نبود و یادآور به دار آویخته شدند 5 تن دیگر از عاشقان آزادی در مسلخ ولی فقیه خون آشام است.
گناه این پنج تن نیز چون هزاران مبارز دیگر از یک سو پایداری سرسختانه در برابر خودکامگیهای ولایته مطلقه بوده است و از سوی دیگر ایستادگی جانانۀ آنان به منظور ایفای به عهد خونین خویش با هم میهنان و آزادیخواهان بوده است. بدون تردید کودرت این جنایت نیز همچون دیگر جنایتهای قبل و بعد از آن برای همیشه در دل تاریخ شقایق پرور جنبش آزادیخواهی ایرانیان بجا خواهد ماند و به قدر پرتو افشانی این پنج ستاره عزم راسخ مبارزان راه نجات میهن اهوارایی از شر سلطۀ اهریمن فقیه را هر چه روشنتر وام دار غلیان خون خود خواهد ساخت.
ما به عنوان جمعی از قربانیان مستقیم این رژیم تجاوزکار سالگشت اعدام بربر مابانۀ 1- شیرین علم هولی 2- فرزاد کمانگر 3-فرهاد وکیلی 4- علی حیدریان 5- مهدی اسلامی را در زندان رجایی شهر به سوک می نشینیم . و ضمن یادآوری این جنایت هولناک به تمام کنشکران راه آزادی ،دمکراسی و عدالت بویژه فعالان حقوق بشری در سراسر جهان به همگان هشدار می دهیم که در مواجه با این رژیم برای یک لحظه هم حتی غفلت جایز نیست زیرا ضحاک عبا بر دوش همیشه چند حکم اعدام در آستین خود داشته و محال است به ارادۀ خویش ازکشتار آزادیخواهان دست بردارد که گفته اند: توبۀ گرگ مرگ است.
شرمت باد ای اهریمن فقیه،
نه یک بار و نه پنج بار،
که 75 میلیون بار،
ارژنگ داودی
معلم ،نویسنده و زندانی سیاسی


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.