ادامه جلوگیری از تحصیل دانشجویان و فعالان مدنی

چهارشنبه, ۱۰ام خرداد, ۱۳۹۱
اندازه قلم متن

بابک مغازه ای فعال مدنی و فرهنگی، دوستدار میراث فرهنگی و روزنامه نگار مستقل در امور گردشگری استان همدان به دلیل عدم تایید صلاحیت عمومی توسط دستگاه های مربوطه از دریافت کارنامه و ادامه تحصیل محروم گردیده است شایان ذکر است این فعال مدنی سال گذشته نیز در پی حکمی که به تعطیلی انجمن ایران شناسی کهن دژ منجر شد به عنوان دبیرکل این مجموعه از فعالیت در حوزه تشکلها منع گردیده بود.

جلوگیری از تحصیل دانشجویان و فعالان مدنی ادامه دارد درپی ستاره دارشدن دانشجویان و ممانعت از تحصیل در سال های اخیر، امسال نیز ده ها دانشجو از تحصیل بازماندند.
پس از آنکه سازمان سنجش نتیجه اولیه کنکور ارشدرا اعلام کرد ،کارنامه ی این دانشجویان به صورت ناقص در تارنمای این سازمان قرار گرفت .
روزگذشته بیش از هفتاد تن از دانشجویان باز مانده از تحصیل در مقابل ساختمان سازمان سنجش گرد آمدند اما اعتراض آنان بی نتیجه ماند.

فواد شمس، رضاعرب، مهدی جمالوند و بابک مغازه ای از جمله این دانشجویان بودند.
بابک مغازه ای فعال مدنی و فرهنگی و روزنامه نگار مستقل پس از اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد سال 91 با پیام نقص در پرونده روبرو گردیده و پس مراجعه به سازمان سنجش متوجه گردید که به دلیل عدم تایید صلاحیت عمومی توسط دستگاه های مربوطه از دریافت کارنامه و ادامه تحصیل محروم گردیده است شایان ذکر است این فعال مدنی سال گذشته نیز در پی حکمی که به تعطیلی انجمن ایران شناسی کهن دژ منجرشد به عنوان دبیر کل این مجموعه از فعالیت در حوزه تشکلهای غیر منع گردید


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.