فراخوان صدای موج سبز- جنبش سبز لندن بمناسبت سالروز تولد جنبش سبز

چهارشنبه, ۲۴ام خرداد, ۱۳۹۱
اندازه قلم متن

فراخوان صدای موج سبز- جنبش سبز لندن بمناسبت ۲۲ – ۲۵ خرداد.
بیائید فریاد آزادگان خاموش باشیم!

جمهوری اسلامی ایران در ۳ سال گذشته با استفاده از تمام امکانات خود و با تکیه بر نیرویهای تبلیغاتی، مالی و نظامی به سرکوب همه جانبه جنبش آزادیخواهانه و دموکراتیک مردم ایران، موسوم به جنبش سبز، برخاسته است. مردم ایران در طول این ۳ سال با شکیبایی در برابر خشونت و جنایت‌های رژیم، لحظه ای از اعتراض دست برنداشته اند و به مبارزه خود ادامه داده اند. حرکت عظیم مردم که با شعار «رای من کجاست » آغاز شد، گرچه به دنبال سرکوب شدید و کشته شدن فرزندان ملت انجامید ولی موجب تکامل و رسیدن به اعتقاد اصلاح ناپذیری بودن نظام جمهوری اسلامی شد. شعار «رای من کجاست به شعار«مرگ بر اصل ولایت فقیه» تبدیل شد و از ان به شعار «دین از حکومت جداست» رسید. در این تکامل که از تجربه تاریخی ملت در سه دهه گذاشته شکل و تاثیر گرفته بود، به شعار «رفراندوم، رفراندوم»، خوستار حاکمیت مردم شدن، که با شعور و آگاهی از مرز سیاسی، ایدولوژی و اعتقادی جمهوری اسلامی گذاشته و بستر حکومت آزاد و دموکراتیک را در ایران بنا کردند.
در زندان‌های رژیم، هزاران تن از فرزندان مبارز و فداکار میهن با جسم و جان خویش به مقاومت و پایداری برخاسته اند, فرزندان شجاعی که با دردها و بیماری همچنان یاد و خاطره نداها، سهراب‌ها، فرزادها، شیرین‌ها، ترانه ها و فریاد آزادیخواهی ملت را زنده نگاه داشته اند. مقاومت یاران جنبش سبز، موسوی، کروبی، رهنورد و دیگر مدافعین آزادی و حقوق بشر که با مبارزه و پایداری خود تباهی و فساد رژیم ولایت فقاهتی را به جهانیان نشان دادند.
رژیم جمهوری اسلامی ایران با بر باد دادن ثروت‌ کشور و غارت آن به دست عوامل سرسپرده و با اتخاذ سیاست‌های خائنانه و نابخردانه، همکاری مخفیانه با کشورهای همسایه برای پیشبرد اهداف ضد ملی، دادن رشوه برای حفظ نظام به کشورهای چین و روسیه و مدیریت نابخردانه موجبات ورشکستگی اقتصاد ایران را فراهم آورده است. افزایش بیش از پیش تورم، بیکاری، افزایش بی رویه و سرسام آور واردات و هزینه ها و سقوط تولیدات داخلی نشاندهندی سیاست‌های اقتصادی ضد مردمی این نظام برای باقیماندن است.
همراه با مردم ایران، صدای موج سبز خواهان گذار از حکومتِ مستبد دینی و قوانین ولایتی فقاهتی آن و رسیدن به نظامی دموکراتیک بر مبنای جدایی دین از حکومت است و خواهان نظامیست که یکپارچگی ایران و شناسایی حقوق کامل و همه جانبه سیاسی, فرهنگی , اجتماعی و اقتصادی شهروندان در چهارچوب یک قانون اساسی دموکراتیک تضمین شده باشد.
صدای موج سبز-جنبش سبز لندن ، با برپایی تظاهرات در روز پنجشنبه ۱۴/۰۶/۲۰۱۲ مصادف با ۲۵ خرداد، از همه ایرانیان مقیم انگلیس دعوت میکند تا در سالگرد جنبش سبز آزادیخواه مردم ایران صدای حق طلبانه میلیون‌ها ایرانی را به گوش جهانیان برساند. در این روز با بزرگداشت یاد تمامی شهدا و جانباختگان راه آزادی و قدردانی از زحمات و رنج طاقت فرسای زندانیان سیاسی و جهت پایان دادن به دیکتاتوری و رسیدن به آزادی‌های فردی و اجتماعی چون آزادی بیان، عقیده، برابری حقوق زن و مرد، تامین حقوق اقوام و اقلیت‌های مذهبی، آزادی کلیه زندانیان سیاسی، لغو مجازات اعدام و برای تامین عدالت اجتماعی و پایان دادن به نظام استبداد دینی درایران در این تظاهرات شرکت نمایید.
بیایید در این روزهای سخت و تاریک که بر ملت و کشور عزیزمان ایران حاکم و سایه افکنده با همبستگی و پشتیبانی از شجاعان در بند فریاد دانشجویان، کارگران و آزادگان و دردمندان در ایران باشیم و با صدای بلند فریاد برآوریم که خواهان نظام مردم سالار و جدا از دین هستیم

مکان: لندن- میدان پارلمان Parliament Sq
زمان: پنجشنبه ۱۴/۰۶/۲۰۱۲ ساعت ۳ تا ۵ بعد از ظهر


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.