پس از مخالفت ۸۹ درصدی با بسته شدن تنگه هرمز، دومین نظرسنجی «شبکه خبر» نیز حذف شد

پنج شنبه, ۱۵ام تیر, ۱۳۹۱
اندازه قلم متن

گاهی اوقات دست اندرکاران حکومت اسلامی می خواهند ابرو را درست کنند اما چشم را کور می کنند! رژیم اسلامی که همواره در 33 ساله گذشته تلاش کرده است تا همه نیات خود را به خواسته های مردم ارتباط دهد تا از این راه به جهانیان نشان دهد که نظام از بطن امت مسلمان متولد شده ، اما این باردر بکار گیری ترفنده های سوخته خود ناموفق بوده است!
پس از مخالفت ۸۹ درصدی با بسته شدن تنگه هرمز
دومین نظرسنجی «شبکه خبر» نیز حذف شد
http://www.digarban.com/node/7596
برگزاری نظر سنجی فوق براحتی مشت حکومت اسلامی را در بسیاری از زمینه ها گشود که به بعضی از نکات بطور اختصاری اشاره می شود!
یکم ـ مردم با شرکت در این نظر سنجی بخوبی نشان دادن که اهل جنگید ن در راه منویات شیطانی رژیم اسلامی که شاید با بستن تنگه هرمز آغاز گردد ،هیچ علاقه ای ندارند و درهمین رهگذر جنگ احتمالی ـ صد در صد یک ستیزه جوئی و جهان گشائی از جانب رژیم اسلامی هست ونه دفاع میهنی که مردم از کشور خود به دفاع برخیزند!
دوم ـ مردم در این نظر سنجی نشان دادند که در سیاست های کلان کشور با نمایندگان مجلس شورای اسلامی هیچ همخوانی ندارند و به همین لحاظ آنها نمایندگان برگزیده مردم نیستند بلکه توسط حکومت دستچین شده اند ودرهمان راستا ـ نظام برخاسته ازمتن مردم نیست واگر یک انتخابات آزاد تحت نظارت سازمان های بین المللی در ایران کنونی برگزار گردد ، مردم به یک نظام دمکراتیک رای خواهند داد!
سوم ـ مردم در نظر سنجی یاد شده نشان دادند که با نسل های گذشته جامعه تفاوت اساسی بدست آورده اند و بااحساسات خالی از منطق در مسائل مهم و حساس تصمیم گیری نمی کنند و به حکومت اجازه نمی دهند که آرزوهای آنها به بازی گرفته شود!
چهارم ـ نظر سنجی فوق مانند پتک سنگینی بر سرکیهانیان کوبیده شد تاشاید برای رفتار های خود گول زن حسین شریعتمداری درس عبرتی گردد ـ که همگان را به یاد ژنرال سیاف، سخنگوی ارتش صدام حسین می اندازد، که خود او نیز یک مقلد حقیری از گوبلز بود.
یک روز قبل از وارفتن بی افتخار تمام عیار ارتش صدام در برابر پیش روی بی وقفه و بلا مانع ارتش امریکا ، ژنرال سیاف، در گزارش جنگی خود به خبرنگار خارجی، با بی شرمی باور نکردنی، ادعا کرد:
.«.. ارتش دلاور ما در اطرف بغداد و خندق های تله ای آن ارتش امریکا را به محاصره خود درآورده است و به زودی آآنرا تارو مار و نابود خواهد کرد.»
پنجم ـ بهتر هست که رژیم اسلامی از نظر سنجی یاد شده ، درس عبرتی بگیرد و از آغاز جنگ بیهوده بپرهیزد و روی پشتیبانی مردم اصلا حساب باز نکند!


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.