احمدی نژاد بازهم به جدول زد!

چهارشنبه, ۲۱ام تیر, ۱۳۹۱
اندازه قلم متن

اقلیت های دینی فقط در ایران توسط حکومت اسلامی سرکوب نمی گردند بلکه اینک موجودیت همه آنها توسط احمدی نژاد در همه جهان به زیر سئوال برده شدند!

احمدی نژاد باردیگر باعنوان کردن مسئله بسیار جنجالی و سفیحانه ـ می خواهد خود را در متن خبر های مهم جهان قرار دهد تا هفته ها در رسانه های گروهی در باره وی مطلب نوشته شود!
احمدی نژاد این بار در مقام یک مرجع دینی به در افشانی پرداخته است تا جایگاه ولی امر مسلمین جهان ! یعنی سید علی خامنه ای کنار زده شود!
ادعای پوشالی احمدی نژاد را تاکنون هیچ مرجع دینی شناخته مطرح نکرده است بلکه از مغز مسموم احمدی نژاد می توانسته است تراوش کند!
اینک مراجع دینی اگر جرات داشته باشند باید در قبال گفته های بی اساس احمدی نژاد موضع بگیرند و از جهانیان عذر خواهی نمایند تا مردم ایران از این بیشتر بدنام تر نشوند!
مطمئنا در روزهای آینده واتیکان سفیر جمهوری اسلامی را احضار خواهد تا اعتراض نامه ای بابت سخنان کودکانه احمدی نژاد تسلیم وی نماید .تاکنون در جمهوری اسلامی مرسوم بوده است که پس از گند کاری یکی از پایوران حکومت اسلامی ، روز بعد آنها وقتی از گفته های خود پشیمان شدند ،یا خواهند گفت که در ترجمه مطلب اشتباه رخ داده است و یا از بیخ وبن همه قضیه را تکذیب می کنند!؟

احمدی نژاد: خداوند دینی به نام مسیحیت و یهودیت نفرستاده است
رئیس جمهور در اجلاس بین‌المللی زنان و بیداری اسلامی گفت: خداوند دینی به نام یهودیت و مسیحیت نفرستاده است و حضرت موسی و حضرت عیسی نیز منادی دین اسلام بودند.
http://www.aftabnews.ir/vdccp1qsm2bqe18.ala2.html
هر دم از این باغ بری می رسد…،
چند هفته از دسته گل به آب دادن مقام مفخمه ریاست جمهوری حکومت اسلام پناه نگذ شته بود که دسته گلی دیگرازجانب یکی دیگر ازمهره های پر نفوذ حکومت گران اسلامی به جهانیان عرضه شد.مراد سخن اشاره به افاضات اخیر رئیس شورای نگهبان قانون اساسی جمهوری اسلامی وطن عزیزما حضرت آیت الله عظمی احمد جنتی دامت برکاته می باشد! اگراحمدی نژاد فقط شعارنابودی ملت ستمدیده اسرائیل را دربلند گوی تبلیغاتی خود نفیر داد؛ اما آیت الله جنتی همه غیر مسلمانان را حیوان خوانده اند، حال اینکه خود از همه اختراعات وکشفیات غیر مسلمانان برای زندگی کردن وحکومت کردن کمال استفاده را می برد، اما فراموش می نماید که همه آنها ازاندیشه انسان غیر مسلمانان برخاسته است. بخاطر گفته های فاشیستی احمدی نژاد علیه اسرائیل ، حجت اسلام محمد خاتمی جهت بر طرف ساختن ودلجوئی از خرابکاری جانشین خود راهی اروپاشد تا به جهانیان اعلام نماید ، اسلام دین مروت ورحمت است ومی تواند با ادیان دیگر در صلح وآشتی وبدون جنگ وخونریزی همزیستی نماید.آقای خاتمی تازه از سفر بدون بودجه دولتی مستضعفان به ایران برگشته بود وهنوز چمدان هایش را باز نکرده بود که با سخنان گوهر بار رئیس دایره تشخیص قابلیت ریاست جمهوری و نمایندگی مجلس اسلامی مواجه شد. حالا آقای خاتمی باید ژرف به اندیشه فرو رود که چه افراد ی صلاحیت ریاست جمهوری را درایشان تشخیص داده اند.در کنار آقای خاتمی ، ملت عزیزایران هم باید عمیقابه اندیشه ورزی روی بیاورد و به خود بیاید که چگونه درانواع واقسام انتخابات برگزار شده دراین رژیم تا کنون با مجوز وصلاحدید کدامیک از خبرگان ذیصلاح پس از بررسی و تائید کاندیداهای فلک زده که ثبت نام کرده اند ؛ به پای صندوق های رای گیری کشانده شد ه اند.در همین جا باید از سرور گرامی دکتر مهر آسا از رهبران جبهه ملی ایران یاد نمایم که به درستی می گویند همه بدبختی ها از آخوند نیست بلکه از عوام الناس هم هست!
چگونه جنتی اسلام پرور می تواند به سیاق همپالگی اش احمدی نژاد نورافکن ؛ اینگونه در افشانی کند ود ر اریکه حکومت هم بماند!یکی از دوستان ایرانی که همسرش اروپائیست ؛ وقتی خبرمضحک را در جراید خوانده بود ، سراسیمه به خانه آمد ه وبه شوهر ایرانی اش گفته است ، هیچ می دانستی که تاکنون با یک حیوان زندگی می کردی یا نه ؟ مرد ایرانی پرسید ؛ این چه حرفی است بر زبان می آوری ای همسر دلبندم ؛ خانم هم گفته های غیر انسانی جنتی را بازگو نمود. مرد ایرانی شرمسار گشته شد وبرای هزاررمین بار به همسر دلبندش توضیح داد که این گفته ها ی غیر انسانی به فرهنگ ما ایرانیان هیچ ربطی ندارد .این موضوع را نماینده زرتشتیان؛ آقای کورش نیکنام شجاعانه در مجلس دست نشانده ملایان به خوبی نشان داد.انگار این ملت همان ملتی نیست که درسال 1356 خورشیدی به بهانه توهین به خمینی به خیابانها ریختند وبه خانه هایشان نر فتند تا آقا به حکومت برسد . همین ملت که به خاطر نپذیرفتن آن توهین به آقایشان آن انقلاب ارتجاعی را برپا کردند ؛ سرد مد ارانی را به قدرت رسانده اند که بابت گفتارهای ضد انسانی ملایان علیه جهانیان ؛ ملت ایران بایدهر روز سرافکنده وتوهین شوند و درقبال آن تقاص های جبران ناپذیر پس بدهند.من درعجبم و حیرتم که این کاروان جهالت حکومتیان در چه زمانی به آخرین کاروانسرای مختوم جهان خواهند رسید .بس است شرمساری بر ملت ایران !
تاکنون ملتی توسط حکومت خود اینچنین به حضیض کشانده نشده است.هنوز چشم انداز روشنی در پیش روی ما قرار نگرفته است ؛ که این ملت چه زمانی برای اعاده حیثیت خود به میدان خواهد آمد.


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.