پلمب ۸۷ باب از ۱۰۰ رستوران و قهوه‌خانه فرحزاد

یکشنبه, ۲۵ام تیر, ۱۳۹۱
اندازه قلم متن

این واحدها به دلیل عدم رعایت شئونات اسلامی، ارائه قلیان به بانوان و نداشتن پروانه فعالیت، پلمپ شده است

سرهنگ علیرضا محرابی رئیس پلیس امنیت عمومی تهران از پلمپ ۸۷ رستوران سنتی و قهوه‌خانه در فرحزاد تهران خبر داد.

به گزارش فارس اداره اجتماعی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ، سرهنگ علیرضا محرابی گفت: در ادامه طرح امنیت اجتماعی و امنیت محله‌محور، ماموران پلیس پایتخت عصر شنبه با مراجعه به منطقه فرحزاد تهران ضمن بازدید از قهوه‌خانه‌ها و رستوران‌های سنتی این محل، نسبت به پلمپ قهوه‌خانه‌ها و رستوران‌های متخلف اقدام کردند.

وی اظهار داشت: ماموران معاونت نظارت بر اماکن پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ عصر شنبه از بیش از ۱۰۰ رستوران سنتی و قهوه‌خانه در منطقه فرحزاد تهران بازدید کردند که از این میان ۸۷ رستوران سنتی و قهوه‌‌خانه دارای تخلف را پلمپ کردند.

محرابی با بیان اینکه این امر در پی اجرای تدابیر فرمانده انتظامی تهران بزرگ و در راستای اجرای طرح امنیت محله ‌محور و به درخواست شهروندان تهرانی صورت گرفته است، گفت: این واحدها به دلیل عدم رعایت شئونات اسلامی، ارائه قلیان به بانوان و نداشتن پروانه فعالیت، پلمپ شده و مالکان این اماکن طی صورتجلسه‌ای به اماکن پلیس تهران بزرگ معرفی شدند تا در صدد رفع مشکلات واحد صنفی خود برآیند.

وی با تاکید بر اینکه اجرای طرح امنیت محله‌محور به شکل مستمر ادامه خواهد داشت، تصریح کرد: علی‌رغم ابلاغیه‌های قبلی به مالکان قهوه‌خانه‌ها، مبنی بر ممنوعیت ارائه قلیان به بانوان، بدیهی است که در صورت تخطی از موارد اعلام شده به مالکان این واحدها نسبت به پلمپ واحدهای متخلف اقدام خواهد شد. گفتنی است که این طرح بزودی در مناطق دیگر تهران به مرحله اجرا در خواهد آمد.
از: کلمه


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.