افزایش ۳۰ درصدی قیمت گوشت قرمز

دوشنبه, ۲۶ام تیر, ۱۳۹۱
اندازه قلم متن

مدیرعامل فروشگاه‌های شهروندی در خصوص افزایش قیمت گوشت گوساله گفت: به صورت رسمی از سوی سازمان‌های ذیربط اعلام شده که قیمت گوشت گوساله ۳۰ درصد افزایش یابد.

قدرت‌الله گودرزی در جمع خبرنگاران با اشاره به فروش ویژه ماه مبارک رمضان در فروشگاه‌های شهروند گفت: امسال با سال گذشته تفاوت‌های قابل توجهی در قیمت‌ها با توجه به شرایط اقتصادی صورت گرفته است.

وی با بیان اینکه قیمت کالاها در بازار بالاست گفت: با تأمین کنندگان جلسه گذاشته تا از آنها تخفیفاتی در این زمینه بگیریم.

مدیرعامل فروشگاه‌های زنجیره‌ای شهروند با اشاره به اینکه بیش از ۱۰۰ قلم کالا که حدود ۲ هزار بارکد است و مورد نیاز شهروندان است در ماه رمضان توزیع می‌شود گفت: این اقلام پروتئینی، لبنی، خوار و بار و غیره است و حدود ۵ تا ۲۵ درصد تخفیف دارد.

وی به فروش ویژه ماه رمضان در سال‌های قبل اشاره کرد و گفت: از چند سال گذشته کالاها با کیفیت و قیمت مناسب در این زمان عرضه شده است.

به گفته مدیرعامل فروشگاه‌های شهروند فروش ویژه از ابتدای ماه رمضان آغاز و تا آخر ماه رمضان ادامه دارد.

وی در پاسخ به پرسش خبرنگار فارس در خصوص ارائه مرغ و گوشت در فروشگاه‌های شهروند گفت: در بازار قیمت مرغ دیروز تا حدود ۸ هزار تومان بود اما در فروشگاه‌های شهروند زیر ۶ هزار تومان عرضه می‌کردیم.

وی در خصوص افزایش قیمت گوشت گوساله گفت: به صورت رسمی از سوی سازمان‌های ذیربط اعلام شده که قیمت گوشت گوساله ۳۰ درصد افزایش یابد.

وی ادامه داد: مدتی میزان گوشت گوساله و چرخ کرده کمتر بود اما در حال حاضر مشکل کمتر شده است.

وی با تاکید بر اینکه شهروند توزیع کننده است گفت: ما تأمین کننده نیستیم و طبق دستور شهردار تهران حاشیه خود را کاهش داده‌ایم.
از: کلمه


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.