نان سنگک دوباره گران شد

سه شنبه, ۲۵ام آذر, ۱۳۹۳
اندازه قلم متن

nansangak

عضو هیئت مدیره اتحادیه نانوایان استان اصفهان گفت: قیمت نان سنگک در استان اصفهان بر اساس اعلام نرخ استانداری از ۵۲۵ به ۶۷۵ تومان افزایش یافته است.

محمدرضا خواجه در گفتگو با خبرنگار مهر، با تشریح جزئیات افزایشِ به طور متوسط ۳۰ درصدی قیمت نان در استان اصفهان گفت: دولت به منظور بهبود کیفیت نان، کاهش ضایعات و اجرای فاز دوم قانون هدفمندی یارانه‌ها، قیمت آرد و نان را در سراسر کشور اصلاح کرد که بر این اساس قیمت انواع نان در اصفهان نیز مشخص شده است.

عضو هیئت مدیره اتحادیه نانوایان استان اصفهان افزود: بر این اساس قیمت نان تافتون با چانه ۲۰۰ گرمی از ۱۶۰ به ۲۱۰ تومان افزیش یافته است.

وی با بیان اینکه قیمت نان طرح کمشچه در سطح استان اصفهان از ۳۲۵ تومان به ۴۲۵ تومان افزیش یافته است، ادامه داد: نان بربری نیز از ۳۰۰ به ۳۹۰ تومان افزایش قیمت داشته است.

خواجه قیمت فعلی نان نیمه حجیم تونلی با حرارت غیر مستقیم را ۴۹۰ تومان اعلام کرد و بیان داشت: قیمت این نان تا قبل از افزایش ۳۰ درصدی قیمت نان ۳۷۵ تومان بوده است.

وی سنگک را گران‌ترین نان اصفهان دانست و افزود: قیمت این نوع نان از ۵۲۵ به ۶۷۵ تومان افزایش یافته است.

عضو هیئت مدیره اتحادیه نانوایان استان اصفهان ادامه داد: قیمت لواش تبریزی و ریزشی تونلی نیز پس از افزایش ۳۰ درصدی ۱۶۰ تومان اعلام شده است.


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.