جمهوری اسلامی قتلگاه انسان: در یک اعدام گروهی ۵ زندانی از جمله یک زن اعدام شدند

شنبه, ۶ام دی, ۱۳۹۳
اندازه قلم متن

na be edam

بنابه گزارشات رسیده به «فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران» صبح امروز حداقل ۵ زندانی از جمله یک زن در زندان مرکزی زاهدان به دار آویخته شدند.

روز شنبه ۶ دی ماه ۵ زندانی که یکی از آنها زن می باشد در زندان مرکزی زاهدان به دار آویخته شدند. یکی از زندانیانی که صبح امروز به دار آویخته شد باباعلی کاکایی ۴۱ ساله کاسب ، متاهل و دارای ۲ دختر می باشد.

این زندانی بنابه اظهارات خانواده اش برای امرار معاش خانواده از زاهدان پارچه می خرید و در تهران و شهرستانها می فروخت. وی توسط یکی از پستهای بازرسی بازداشت و از وی تقاضای رشوه شد که به دلیل نداشتن مبلغ درخواستی به زندان منتقل و بعد از ماه هااو را متهم به داشتن مواد مخدر نمودند.

فردی به نام بامری که یکی از قاضی های دادگاه انقلاب زاهدان می باشد از این خانواده تهی دست در ازای تبرئه وی تقاضای مبلغی بالغ بر ۶۰ میلیون تومان نموده بود اما این خانواده قادر به پرداخت این مبلغ نبودند. اکثر احکام اعدام توسط این فرد که تحت عنوان قاضی است در این استان صادر می شود .

تایید حکم اعدام و دستور اجرای آن توسط آخوند صادق لاریجانی رئیس قوه قضاییه منصوب ولی فقیه آخوند علی خامنه ای صورت می گیرد.آخوند صادق لاریجانی از جنایتکاران علیه بشریت می باشد که از زمان تصدی وی درقوه قضاییه ولی فقیه تا به حال هزاران زندانی سیاسی ، زندانیان نوجوان، زنان که اکثرا به صورت اعدام های گروهی به دار آویخته شده اند.. این آخوند درغگو و قاتل اخیرا طی مصاحبه ای بیشرمانه اعلام کرده است که اعدام گروهی صورت نگرفته است.

خانواده این زندانی و زندانیان بیشماردیگری بعد از شنیدن حرفهای کذب و بیشرمانه این آخوند حاضر هستند که در هر دادگاه بین المللی و سازمان حقوق بشری شهادت دهند که چگونه عزیزان آنها با تایید و دستور اجرای اعدام توسط این آخوند به چوبه های دار سپرده شدند.

فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران،اعدام های گروهی و ضدبشری امروز را محکوم می کند و خواهان تشکیل یک کمیته حقیقت یاب برای بررسی اعدام های گروهی در ایران و شناسایی آمران و مجریان آن و مورد مجازات قرار دادن آنها است . از آنجایی که در سلسله مراتب حکومتی رژیم ولی فقیه به وضوح روشن است و بارها آخوند صادق لاریجانی و برادر وی در مراجع مهم بین المللی به اعدام ها ، سنگسار و قطع اعضای بدن تحت عناوین مختلف اعتراف و دفاع نموده و آخوند صادق لاریجانی در مصاحبه ها و سخنرانی های خود رسما اعلام کرده است « که مجری منویات مقام معظم رهبری است »

فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران
۶ دی۱۳۹۳ برابر با۲۷ دسامبر۲۰۱۴


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.