اعتصاب غذای معلم بازنشسته زندانی در اعتراض به عدم درمان و انتقال وی به شکنجه گاه زندان زاهدان

یکشنبه, ۷ام دی, ۱۳۹۳
اندازه قلم متن

mohammadaminagushi

بنابه گزارشات رسیده به «فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران» اعتصاب غذای معلم بازنشسته زندانی محمد امین آگوشی در اعتراض به عدم درمان و تشدید فشارها علیه وی و انتقال او به سلولهای انفرادی.

روز پنجشنبه ۴ دی ماه زندانی سیاسی و معلم بازنشسته تبعیدی محمد امین آگوشی در اعتراض به عدم درمان و تشدید فشارها ، اذیت و آزارها علیه وی دست به اعتصاب غذا زد.

بازجویان وزارت اطلاعات و زندانبانان ولی فقیه بجای بر آورده کردن خواسته های به حق و انسانی این زندانی سیاسی او را به سلولهای انفرادی بند قرنطینه شکنجه گاه زندان مرکزی زاهدان منتقل نمودند.از زمان انتقال معلم بازنشسته زندانی تا به حال هیچ خبری از وضعیت و شرایط این زندانی در دست نیست.

معلم بازنشسته زندانی از بیماریهای متعدد جسمی رنج می برد اما بازجویان وزارت اطلاعات مانع درمان وی هستند و همواره بیماری او را به عنوان اهرم فشار علیه وی بکار می برند.

فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران ، عدم درمان این زندانی سیاسی و مورد اذیت و آزار قرار دادن وی و سوق دادن او به سوی اعتصاب غذا را محکوم می کند و مسئولیت جان این زندانی سیاسی را به عهده آخوند علی خامنه ای ولی فقیه رژیم می داند و همچنین از کمیسر عالی حقوق بشر سازمان ملل متحد خواهان پایان دادن به سکوت در مقابل جنایت علیه بشریت رژیم ولی آخوند علی خامنه ای و سایر آخوندهای همدست وی و انتقال پرونده جنایت علیه بشریت این رژیم به شورای امنیت سازمان ملل متحد است.

فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران
۷ دی۱۳۹۳ برابر با۲۸ دسامبر۲۰۱۴


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.