قطع چهار روزه آب در برخی از نقاط اهواز

جمعه, ۶ام مرداد, ۱۳۹۱
اندازه قلم متن

برخی منازل فاز یک تعاونی مسکن شهرداری شهرستان اهواز چهار روز اخیر را در بی آبی به سر برده اند، اين اتفاق زندگی ساکنان اين مناطق را در اوج گرما و در فصل روزه داری با مشکلات زيادی مواجه کرده است.

مهر: به دنبال تماس برخی ساکنان منازل فاز یک تعاونی مسکن شهرداری مبنی بر بی آبی چهار روزه در این این نقطه در اهواز آن هم در اوج گرما و در فصل روزه داری مدیرعامل آبفا صبح روز چهارشنبه اظهار داشت: موضوع حل شده و هر یک از ساکنان مشکلی دارد، موضوع را اطلاع دهد تا مشکل حل شود.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهرستان اهواز گفت: در چند روز گذشته (سه شنبه و دوشنبه) خط انتقال آب که از شهرستان شوشتر وارد اهواز می شود دچار شکستگی شده بود که این شکستگی در تامین آب بخشی از شهرتاثیر گذار بوده است.

غلامرضا براتی افزود: بر اثر این شکستگی آب در برخی مناطق شهر دچار کم فشاری شده بود و با اقدامات صورت گرفته تعمیرات بر روی این شکستگی انجام و اکنون نیز مشکلی نداریم.

وی در پاسخ به این سئوال که شهروندان ساکن در فاز یک تعاونی مسکن شهرداری در تماسهای خود بیان می کنند که مشکل بی آبی آنها هنوز حل نشده اظهار داشت: هر شهروندی که هنوز مشکل دارد شماره تماس و آدرس خود را بدهد تا برای رفع مشکل آنان اکیپ به درب منازل اعزام شود.

بلافاصله با یکی از ساکنان منطقه تماس برقرار شد که وی با اعلام اینکه آب منطقه هنوز قطع است، اظهار کرد: چهار روز است(تا روز چهارشنبه) که زندگی ساکنان به دلیل نبود آب فلج شده و هر بار که با مسئولان تماس می گیریم به ما می گویند که امروز و فردا مشکلتان را حل خواهیم کرد.

وی افزود: با وجود گرمای شدید اهواز و با توجه به اینکه در ماه مبارک رمضان هستیم آیا نباید هر چه سریعتر برای این مشکل راه چاره ای اندیشید.

سعدی یکی دیگر از شهروندانی که منازل فاز یک تعاونی مسکن شهرداری ساکن است نیز در این باره گفت: در طول شبانه روز تنها برای دو ساعت آب داریم.

وی اضافه کرد: نبود آب شهروندان ساکن در این منطقه را کلافه کرده و برخی از همسایه ها به همین دلیل مجبور شده اند به خانه های اقوام خود رفته تا بیشتر از این دچار مشکل نشوند.

یکی دیگر از ساکنان نیز گفت: با زبان روزه هر روز به این امید هستیم که شاید مشکل بی آبی منطقه حل شود اما تنها چیزی که شنیدیم وعده و وعید بوده است.

این در حالی است که با پیگیریهای به عمل آمده از سوی مهر تا لحظه ارسال این گزارش، ساکنان منازل فاز یک تعاونی مسکن شهرداری هنوز در بی آبی به سر می برند و مشکل شان هنوز حل نشده است


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.