«اعتصاب غذای» ابوالفضل قديانی

پنج شنبه, ۱۲ام مرداد, ۱۳۹۱
اندازه قلم متن

فشار به زندانیان سیاسی بویژه زندانیان بیمار همچنان ادامه دارد. یکی از قربانیان این فشارها آقای ابوالفضل قدیانی است که در اعتراض به رفتار غیرانسانی که با او شده  دست به اعتصاب غذا زده است. رادیو فرا در این مورد مینویسد:

ابوالفضل قديانی، عضو ارشد سازمان مجاهدين انقلاب اسلامی که چند روز پیش و با «ضرب و شتم ماموران زندان اوين و با پای برهنه با غل و زنجير» به بيمارستان پارس تهران منتقل شده بود در اعتراض به اين رفتار غيرانسانی دست به اعتصاب غذا زد.

به گزارش وبسایت کلمه که روز سه شنبه منتشر شده است، «دستور ضرب و شتم توسط علی اشرف رشيدی، رئيس سابق زندان ديزل آباد کرمانشاه و رئيس جديد زندان اوين صادر و توسط سروان رفيعی فرمانده يگان انتظامات زندان اوين و پاسيار محمد عطاری و با همراهی ۱۴ پاسيار مامور انتقال، به اجرا درآمد و پس از آن، اين زندانی سياسی که از رفتن با غل و زنجير به بيمارستان امتناع کرده بود، با پای برهنه و لباس‌های آشفته به بيمارستان منتقل شد.»

این گزارش می‌گوید ابوالفضل قديانی «به هنگام ضرب و شتم، در طول مسير و در بيمارستان پارس تهران با صدای بلند و فرياد، اعلام کرده مسبب تمام فجايع و جنايت های صورت گرفته رهبری است و اين تصميم‌ها در مورد زندانيان با اطلاع او و برای شکستن اراده و مقاومت آنها» صورت می‌گيرد.


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.