حداقل قیمت مسکن در تهران؟ + جدول قیمتها

شنبه, ۲۱ام مرداد, ۱۳۹۱
اندازه قلم متن

به گزارش خبرگزاريها یک واحد مسکونی نوساز 32 متری در منطقه وحیدیه بدون هیچ امکاناتي، متری 2 میلیون و 500 هزار تومان قیمت گذاری شده است که قیمت کل آن 80 میلیون تومان محاسبه می‌شود.

ارزان‌ترین واحدهای مسکونی که طی چند هفته گذشته به بازار مسکن در فضای مجازی برای متقاضیان مسکن در مناطق مختلف تهران، معرفی شده بود به طوری بوده که حداقل قیمت آپارتمان در فایل‌ها 65 میلیون تومان گزارش شده است.

در بین واحدهای ارزان قیمتی که ارزش آنها تا مرز 80 میلیون تومان عنوان شده است، واحدهای نوساز یا بیش از 30 سال ساخت به چشم می‌خورد و همچنین برخی از این واحدها از هیچ امتیازی همچون پارکینگ، انباری و آسانسور برخوردار نیستند یا اینکه تنها از یک امتیاز بهره‌مند هستند.

ستون امروز نبض بازار به معرفی تعدادی از این واحدهای مسکونی پرداخته که به شرح زیر است و خریداران این دسته از واحدهای مسکونی می‌توانند به دنبال چنین واحدهایی در بازار مجازی مسکن باشند.

یک واحد مسکونی نوساز 32 متری در منطقه وحیدیه بدون هیچ امکاناتي، متری 2 میلیون و 500 هزار تومان قیمت گذاری شده است که قیمت کل آن 80 میلیون تومان محاسبه می‌شود.

همچنین در یکی از فرعی‌های خیابان دربند یک واحد مسکونی با متراژ 40 متر مربع که 12 سال از عمر بنای آن می‌گذرد با قیمت 66 میلیون تومان به بازار فروش عرضه شده است. قیمت هر متر مربع واحد مذکور یک میلیون و 650 هزار تومان از سوی مالک عنوان شده است.

از سوی دیگر، فروشنده‌ای اظهار کرده: واحد خود را با قیمت 75 میلیون و 200 هزار تومان به متقاضی واگذار می‌کند. این واحد مسکونی 47 متری، 13 سال ساخت در خیابان پرستار در شرق تهران واقع شده است.

علاوه براین در یکی دیگر از فرعی‌های پیروزی، خیابان سرآسیاب، یک میلیون و 400 هزار تومان برای قیمت هر متر مربع واحد 53 متری تعیین شده است. البته نزدیک به 22 سال از عمر بنای این واحد می‌گذرد و هیچ امکاناتی برای این فایل ذکر نشده است.

از طرف دیگر واحدی نوساز در خیابان سبلان به متراژ 35 متر مربع متری 2 میلیون تومان ارزش‌گذاری شده و پارکینگ و انباری به عنوان امکانات این واحد در نظر گرفته شده است.

از: آفتاب نيوز


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.