ولخرجی‌های آنچنانی‌ به کام مهمانان اجلاس تهران

سه شنبه, ۲۴ام مرداد, ۱۳۹۱
اندازه قلم متن

اجلاس سران به مدت دو روز در تاریخ نهم و دهم شهریور ماه و اجلاس وزرای خارجه در تاریخ هفتم و هشتم شهریور ماه برگزار می‌شود و قرار است تهران در روزهای برگزاری اجلاس سران تعطیل باشد.

در حالی که بعلت تحریم های اقتصادی شرایط کشور در حالت بحرانی قرار دارد و مسئولان از اقتصاد مقاومتی نام می برند، ۲۰۰ بنز با قیمتی بیش از یک میلیارد تومان برای اجلاس تهران خریداری شده است.

دی نیوز با انتقاد از ولخرجی های صورت گرفته برای اجلاس سران جنبش غیرمتعهدها می نویسد: آن چیزی که از همه بیشتر جلب توجه می کند و شاید رسانه های داخلی نیز به آن برخورد نکرده اند وارد کردن ۲۰۰دستگاه خودرو برای این نشست بوده است.شاید در وهله اول این سوال مطرح شود که محل اشکال در این طرح بحث کجا بوده، اما این تعداد خودرو یک خودروی معمولی نبوده بلکه ۲۰۰دستگاه خودرو بنز فوق لوکس s_500 بوده است.

با یک حساب سر انگشتی می توان فهمید که قیمت معمولی ترین نوع این خودرو در بازار ۲۵۰میلیون تومان و قیمت سفارشی ترین نمونه آن _در صورت ضد گلوله بوده_فراتر از یک میلیارد تومان می باشد.

البته این نوع خاصه خرجی های این مجموعه پیمانکاری تنها در خودرو خلاصه نمی شود بلکه اجاره نزدیک به ۷۰۰سوئیت، خانه و هتل های گرانقیمت آنهم در مناطق شمال شهر تهران نیز نمونه ای دیگر از این ولخرجی های بی مورد بوده و در مدت حضور ۳۰۰۰میهمان خارجی در زمان برگزاری اجلاس تهران تنها ۲۵۰نفر از انها هندی بوده اند که خود به نوعی سوال برانگیز است.
از: ملی مذهبی


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

برچسب‌ها:

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.