شکنجه وحشیانه و انتقال ۲ زندانی به سلولهای انفرادی

یکشنبه, ۲۶ام شهریور, ۱۳۹۱
اندازه قلم متن

بنابه گزارشات رسیده به « فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران» دو زندانی بند ۴ در مقابل چشمان همبندیانشان ابتدا مورد شکنجه های وحشیانه جسمی و سپس مورد تحقیر علی خادم معاون زندان که از شکنجه گران شناخته شده زندان گوهردشت می باشر قرار گرفتند.
روز پنجشنبه ۲۳ شهریور ماه زندانی سیاوش و برادرش هادی بندلو که چندین سال در زندان گوهردشت کرج زندانی می باشند برای مدت طولانی مورد شکنجه های وحشیانه جسمی بتوسط باتون و مشت و لگد قرار گرفتند در حین شکنجه جسمی که در مقابل چشمان بهت زده همبندانش صورت می گرفت همچنین فحشهای رکیک خانوادکی با فریاد و عربده کشی داده می شد. سپس این دو زندانی برادر را برای تحقیر کردن اقدام به عریان کردن آنها نمودند و مورد اذیت و آزار بیشتر قرار دادند. این اعمال وحشیانه و غیر انسانی برای مدتی در بند ۴ سالن ۱۱ زندان گوهردشت کرج ادامه داشت .
شکنجه های وحشیانه جسمی و تحقیر این ۲ زندانی باعث گردید که خشم و اعتراض سایر زندانیان سالن ۱۱ بند ۴ را بر انگیزد
شکنجه گران ولی فقیه به شکنجه های جسمی و تحقیر این دو برادر اکتفا ننمودند و در حالی که بدن آنها خونین و کبود بود به سلولهای انفرادی بند ۱ زندان گوهردشت کرج منتقل کردند. بند ۱ یکی از محلهای شکنجه زندانبانان ولی فقیه می باشد .

شکنجه های وحشیانه جسمی و مورد تحقیر قرار دادن این دو زندانی توسط شخص علی خادم معاون زندان و از قاتلین و شکنجه گران شناخته شده و قدیمی زندانیان این زندان صورت می گرفت.این فرد سمتهای مختلفی در طی سالیان متمادی در زندان گوهردشت کرج داشته است و چند سال پیش علی خادم که مسئول اطلاعات زندان بود به یکی از پاسداران زن زندان گوهردشت تجاوز نمودکه منجر به باردار نمودن وی شد و علیرغم اینکه این فرد متاهل بود و رژیم ولی فقیه در آن دوران برای ایجاد فضای رعب و وحشت مردم را تحت این عنواین به سنکسار محکوم می نمود. اما این فرد شکنجه گر و قاتل را تنها ازسمتش برای مدتی موقت کنار گذاشت.علی خادم هنگامی که رئیس اطلاعات زندان بود یکی از برادران این دو زندانی بنام سیامک بندلو را به دلیل تن ندادن به زور گوییهایش به طرز فجیعی به قتل رساند و این مسئله هنوز در خاطره زندانیان قدیمی وجود دارد.
این ۲ زندانی قربانی باندهای وزارت اطلاعات که در کشف و فروش اشیا اتیقه دست داشته اند می باشند و برای مبرا کردن باندهای وزارت اطلاعات که در خرید و فروش اشیا اتیقه دست دارند این ۲ زندانی را در زندان نگه داشته اند.
فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران،شکنجه ،توهین و مورد تحقیر قرار دادن زندانیان بی دفاع را محکوم می کند و نسبت به خطری که جان این ۲ زندانی را تهدید می کند هشدار می دهد و از کمیسر عالی حقوق بشر و سایر مراجع بین المللی خواستار ارجاع پرونده جنایت علیه بشریت آخوند علی خامنه ای ولی فقیه دژیم به شورای امنیت سازمان ملل متحد برای گرفتن تصمیمات لازم اجرا می باشد.
فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران

۲۶ شهریور ۱۳۹۱ برابر با۱۶ سپتامبر ۲۰۱۲


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.