برنده دوازدهمین مدال طلای دُرٌفشانی!

سایت ملیون ایران دوازدهمین مدال طلای پرت و پلاگوئی را به دُرفشانی های رهبر انقلاب، امامان جمعه، سرداران سپاه و دیگر مسئولان و عوامل نظام تقدیم میکند.

دُرٌفشانان

 1. آیت الله علی خامنه ای: دلیل پیشرفت‌های علمی و صنعتی آمریکا در یکصد و پنجاه سال گذشته بکارگیری اقتصاد مقاومتی بوده است.
 2. آیت الله مصباح یزدی: هیچ روایتی نداریم که بگوید اطاعت از کسی که با رأی اکثریت مردم سر کار آمده، واجب است…
 3. سیدحسین هاشمی استاندار تهران: در تهران گرسنه و بی‌خانمان نداریم. (عضو شورای شهر تهران در جواب به وی): کسانیکه‌ میگویند تهران بی‌خانمان ندارد ،سری به جنوب شهر بزنند.
 4. آیت الله احمد علم الهدی امام جمعه مشهد: هر جریانی در مقابل مقام معظم رهبری مساوی با کفر و شرک است/ امروز مقام معظم رهبری اهداف حکومت حضرت مهدی را مدیریت کرده و اطاعت‌پذیری محض نیز بر ما واجب است.
 5. آیت الله احمد علم الهدی امام جمعه مشهد: مگر مملکت بی‌صاحب است که عده‌ای وعده رفع حصر می‌دهند؟
 6. آیت الله جنتی رئیس شورای نگهبان: اگر فتنه به ثمر رسیده بود همه حزب اللهی ها و انقلابی ها اعدام یا زندانی می شدند.
 7. آیت الله مصباح یزدی: برخی معتقدند باید توبه کنیم و فرش قرمز جلوی پای آمریکا بگسترانیم تا دوباره سفارتش را باز کند/ دموکراسی مقدمه ایست برای از بین بردن رهبری.
 8. آیت الله احمد علم الهدی(امام جمعه مشهد): طرح موضوع آزادی بیان توطئه استکبار جهانی است.
 9. آیت الله احمد علم الهدی(امام جمعه مشهد): هر حرکتی در ترویج ارزش‌های دینی را به فدرال سازی مشهد نسبت می‌دهند.
 10. آیت الله کاظم صدیقی٬ (امام جمعه موقت تهران): بسیاری از افراد مُلا هستند ولی فهم ندارند (تقریبا همه آنها).
 11. آیت الله احمد علم الهدی (امام جمعه مشهد): مهندس و دکتر بی‌دین ساختن، راحت‌تر ازساختن آخوند بی‌دین است/دانشگاه باید بصورت مسجد در آید.
 12. سردار غیب پرور(رئیس سازمان بسیج مستضعفین در مراسم تکریم و معارفه):  فکر نمی کردم شایستگی این را پیدا کنم که مورد خطاب مستقیم امام خامنه ای قرار بگیرم.
 13. آیت الله احمد علم الهدی (امام جمعه مشهد): می‌خواهند ناکامی برجام را به گردن رهبری بیندازند.
 14. آیت الله محمد علی موحدی کرمانی (امام جمعه موقت تهران): چرا مدیر راه آهن از بیگانگان تقلید کرد؟ او با انتقاد از عملکرد مدیر عامل راه آهن ایران پس از تصادف قطار در دامغان گفت: “مردم ساعت‌ها در سرمای استخوان سوز بیابانها می‌لرزیدند و عده‌ای هم در آتش زنده زنده در حال سوختن بودند و هیچ کمکی هم در کار نبوده است… استعفای مدیرعامل راه‌آهن جای تعجب دارد، اگر وی مقصر است باید محاکمه و عزل شود و اگر مقصر نیست چرا به تقلید از بیگانگان در هنگام حادثه استعفا می‌دهد؟”
 15. آیت الله احمد علم الهدی(امام جمعه مشهد): “برای عیاشی‌هایشان خواهان “تعامل با جهان” هستند”.
 16. آیت الله محمد علی موحدی کرمانی (امام جمعه موقت تهران): “فضای مجازی می‌تواند دین و اسلام را از بیخ ریشه کن کند و چنین قدرتی را دارد/ بدحجابی بد است اما فضای مجازی صدبرابر بدتر است”.
 17. محمد صادق لاریجانی آملی (رئیس قوه قضائیه ایران): “مسئولان بگویند که از برجام چه فایده‌ای باقی مانده است”.
 18. رضا کرمی‌پور (امام جمعه کرمان در خطبه‌ای در شهر جیرفت٬ از لغو سخنرانی آقای مطهری در مشهد تقدیر کرد و گفت): “حالا باید دید غیرت دینی مسئولان استان ما چقدر است”. او گفت: “در صورت لغو نشدن سخنرانی نایب رئیس مجلس در این استان٬ «مردم انقلابی» مانع از اجرای این مراسم خواهند شد”.
 19. آیت الله احمد علم الهدی (امام جمعه مشهد): “می‌خواهند علیه رهبر اردوکشی بکنند”.
 20. کاظم صدیقی امام جمعه تهران: “در روزهای گذشته شاهد شعار زنده‌باد اصلاحات در روز دانشجو بودیم و این یعنی دشمن به شدت نفوذ پیدا کرده است … دانشگاه‌ها و آموزش و پرورش کشورمان در اختیار آنهاست، زیرا با گذشت ۳۰ سال از انقلاب هنوز درس ولایت در مدارس تدریس نمی‌شود”.

هیات تحریریه پس از بررسی و بحث دوازدهمین مدال طلای دُرٌفشانی  را بخاطر تئوری جهانشمول اقتصاد مقاومتی که آمریگائی ها را متوجه علت آن نموده که چرا یک قرن است اقتصاد جهان را رهبری میکنند به آیت الله علی خامنه ای تقدیم میکند.

مدال طلای دُرفشانی (۱۱)

توسط -

سایت ملیون ایران در تاریخ

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.