ششمین روز تحصن حمید رحمتی در اعتراض به زندانی شدن معلمان و حمایت فرهنگیان از اقدام وی؛ ضرب و جرح یک آموزگار حامی وی

پنجشنبه, ۱۵ام آذر, ۱۳۹۷
اندازه قلم متن

تحصن آقای حمید رحمتی در اداره آموزش و پرورش شهرستان شهرضا(اصفهان) از صبح امروز ۱۵ آذر ۹۷ وارد ششمین روز خود شد. تحصن و اعتصاب آقای رحمتی اعتراضی ست مدنی به زندانی شدن معلمان توسط نیروهای امنیتی.

معلمان قبلا در یک اعتصاب سراسری دو روزه خواهان اجرای ⁧ #عدالت ⁩ در سیستم آموزشی و رهایی معلمان دربند شدند.

#فصل_همبستگی

@shahrvandya

*****

حمایت ها از #حمید_رحمتی.

پس از اعلام حمایت معلمان شهرضا از تحصن حمید رحمتی با خواسته آزادی معلمان زندانی، اعضای #کانون_صنفی_معلمان_گیلان ، آقایان محمود صدیقی پور، جعفر میرزا باقری،سیاوش لاهوتی و عزیز قاسم زاده از حمید رحمتی معلم آزاده شهرضا، اعلام حمایت کردند.

@shahrvandyar

*****

ضرب و شتم یک آموزگار در اداره ی اطلاعات

▪️وحید موسوی که برای دیدار از حمید رحمتی به اداره ی آموزش و پرورش شهرضا رفته بود، ساعاتی پس از حضور در داخل اداره ی آموزش و پرورش دستگیر شد.

▪️وحید، آموزگارمدرسه ی شهیدسیلانی پادگان ۲۲ توپخانه شهرضا ساعت ۱۳ امروز سه شنبه ۱۳ آذرماه ۱۳۹۷ که برای دیدار با همکار متحصن خودش”حمید رحمتی” به اداره ی آموزش و پرورش رفته بود، در همانجا بوسیله اداره ی اطلاعات شهرضا دستگیر و به نقطه ی نامعلومی برده شد،وتوسط یکی از کارکنان اداره ی اطلاعات به شدت مورد ضرب و شتم، توهین و حرفهای زشت و رکیک قرار گرفت، پس از این رفتارنیروهای امنیتی برای وی شیرینی و شربت آوردند،و سعی در دلداری ایشان داشتند، اما این معلم آگاه پوزش آنان را نپذیرفت، و پس از این برخورد و آزادی بار دیگر به نزد حمید رحمتی بازگشت.

(از کانال معلمان عدالتخواه)

@shahrvandyar

 


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.