قطع آب ۷ ساعته در گرگان فقط در مناطق محروم این شهر روی می‌دهد

سه شنبه, ۶ام آبان, ۱۳۹۹
اندازه قلم متن

در ادامه قطعی مکرر و ‌طولانی آب آشامیدنی در شهر گرگان، خبرگزاری فارس روز دوشنبه گزارش داد که قطع آب که در برخی مناطق به ۷ ساعت در روز هم می‌رسد، فقط در «پایین‌شهر» گرگان روی می‌دهد.

به نوشته فارس، مناطق بالای شهر قطع آب ندارند و این مساله فقط در مناطق محروم‌تر شهر، از جمله ایرانمهر، محتشم، کوی عرفان، طهماسبی و شهرک شریعتی اتفاق می‌افتد.

قطع آب لوله‌کشی در گرگان در روزهای اخیر در برخی رسانه‌ها بازتاب داشته و از جمله خبرگزاری ایسنا در گزارشی با عنوان «کلافه شدن گرگانی‌ها از بی‌آبی» نوشت: «افت فشار و قطعی مکرر آب در فصل تابستان، به موضوعی تکراری برای مردم گرگان تبدیل شده است.»

با این حال قربان غلامی، مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان گرگان، گفته است میزان تولید آب از میزان مصرف آن کمتر است و به همین دلیل چاره ای جز «کاهش فشار آب» نیست.

حدود دو ماه پیش مدیرکل آب و فاضلاب استان گلستان  از کاهش قابل ملاحظه سفره‌های آب زیرزمینی در این شهر خبر داده بود و چند روز پیش نیز نماینده علی‌آباد کتول در مجلس گفت در برنامه‌ای که وزارت نیرو با عنوان «هر هفته الف ب ایران» اجرا کرد «سهم استان گلستان بسیار ناچیز بود».

از: ایران اینترنشنال


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.