سالروز حماسه آزادی خرمشهر

چهارشنبه, 3ام خرداد, 1391
اندازه قلم متن

پاینده ایران

ای آفریدگار پاک
ترا پرستش می کنم و از تو یاری می جویم

هم میهنان: سرزمین ما، میهن عاشقان سرافراز، خاک مقدسش توتیای چشمان هزاران نسل پیکارجوی استقلال طلب و آزادیخواه است. فرزندانش از سپیده دم تاریخ تا کنون نگهبان و نگاهدار یکپارچگی و زیست سرافراز او بوده اند.

سربازی و جانبازی هماره آیین میهن پرستان آگاه و سینه چاکان ایران بزرگ بوده است و هیچ افتخاری بالاتر از جان دادن در راه او در فکر فرزندانش نمی گنجد.
هم میهنان: جنگی را که جبهه متحد امپریالیست ها بر میهن ما تحمیل کردند برای درهم کوبیدن توان ایستادگی ملت بود که در آن هزاران ایرانی در خون غلتیدند گرچه در نبردی نابرابر، خانه و کاشانه ایرانیان، بر سرآنان خراب و بسیاری از شهرها و روستاهای ما به ویرانه هایی تبدیل شد اما دفاع همه جانبه ایرانیان چه آنانکه سلاح برکف گرفتند و چه مردمی که با تمام توان خویش سلاحداران ایرانی را یاری رساندند چشم جهانیان را خیره کرد و حاصل آن همبستگی ملی، حفظ مرزها و تاراندن دشمن متجاوز به مغاک بویناک خلیفگان بغداد شد. از اینرو ملت ایران به هیچ وجه از حقوق از دست رفته خود صرفنظر نخواهد کرد و مطالبات و غرامت جنگی را که متجاوزان آغازگر آن بودند باید به ملت ما پرداخت کنند.
هم میهنان: سوم خرداد ۱۳۶۶ روز آزادی خرمشهر از دست دشمنان بدسگال، نقطه اوج دفاع جانانه ایرانیان و افتخار نبرد میهنی است، این روز بمثابه برگ زرین در تاریخ ایران می درخشد. به روان تابناک همه شهیدان نبرد میهنی درود می فرستیم و تلاش جانبازان و تن آسیب دیدگانی را که هنوز هم پس از سالها درد جانکاه را تحمل و
شرافت را معنا می کنند ارج مینهیم و گرامی می داریم.
ملت ایران بر یکپارچگی، آزادی و منافع ملی خویش همواره پای میفشارد و برای برون رفت از بن بست های پیش رو به خودکامگی پایان داد و تمامی حقوق ملت را به ملت باز پس داد و در سیاست خارجی با گزینش سیاست مستقل ملی و فعال، مرعوب تهدیدهای دشمن نشود چه هر گونه سازش و قرارداد بر سر مصالح و منافع ملی ایران در خلیج فارس، دریای مازندران و دیگر عرصه هایی که به مصالح تاریخی ایران مربوط می شود از دیدگاه ملت ایران کان لم یکن تلقی می شود و بی اعتبار است. بدانیم که جایگاه شایسته ایران در جهان ملتها تنها و تنها با استقرار سامان مردم سالار بر آمده از خرد جمعی ملی بدست می آید.
پرتوان باد بازوان نگهبانان مرزهای ایران
برقرار باد سامان مردم سالاری
درود بر شهیدان و جانبازان دفاع میهنی
برچیدن زندان سیاسی خواست مردم ایران است
پیروز باد ملت
دبیرخانه حزب ملت ایران
تهران سوم خرداد ۱۳۹۱ خورشیدی


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.