همسازی ملی جمهوری خواهان سوسیال دموکرات و لائیک ایران: ترور، آدم ربایی، کشتار و نسل کشی های جمهوری اسلامی را محکوم می کنیم!

یکشنبه, 27ام تیر, 1400
اندازه قلم متن

ترور، آدم ربایی، کشتار و نسل کشی های جمهوری اسلامی را محکوم می کنیم!

بیش از ۸۳ میلیون ایرانی گروگان جمهوری اسلامی هستند. یکی از این گروگان ها که از ایران گریخته است، روزنامه نگار ایرانی مسیح علی نژاد است که وزارت دادگستری ایالات متحده آمریکا خبر داد که نهادهای امنیتی جمهوری اسلامی قصد داشته اند تا او را از خاک آمریکا ربوده و به ایران ببرند. جمهوری اسلامی به جای آنکه به وضع اسفناک ملت ایران و بیماران کرونا در کشور به خصوص در منطقه محروم سیستان و بلوچستان و به درخواستهای به حق کارگران پتروشیمی اعتصابگر رسیدگی کند، هزینه های هنگفت در خارج از کشور از عراق تا لبنان و سوریه و یمن و سراسر جهان انجام می دهد. تعدادی از مزدوران برون مرزی حکومت اسلامی برای ربودن خبرنگار منتقد، خانم علی نژاد، به کار گرفته شدند.

در ۴۳ گذشته جمهوری اسلامی صدها ترور هدفمند انجام داده هزاران نفر را کشته است. جمهوری اسلامی افزون بر کشتارهای دسته جمعی در ایران و غارت و چپاول ثروت های کشور ما با پول و ثروت مردمان فقیر میهن ما، ده ها نفر از شخصیت های ایرانی را در خارج از کشور ترور کرده است. دولت های جهان و سران و مسئولان نهادهای گوناگون سازمان ملل تا کی می خواهند در برابر جنایات حکومت تروریستی اسلامی که نماینده ی ملت ایران نیز نیست بی تفاوت باشند.

ما جمهوری خواهان سوسیال دموکرات و لائیک ایران ـ همسازی ملی ـ همصدا با همه ی سازمانها، حزب ها، نهادهای سیاسی و اجتماعی و شخصیت های ایرانی اقدامات تروریستی جمهوری اسلامی را محکوم می کنیم و از همه ی جهانیان و سران دولت ها و مسئولان سازمان های جهانی می خواهیم که در برابر آدم ربایی، اقدامات تروریستی ، جنایات ضد بشری و نسل کشی های جمهوری اسلامی بی تفاوت نباشند و علی خامنهای و سران جمهوری اسلامی را برای محاکمه به دادگاه های جهانی بکشانند. 

جمهوری خواهان سوسیال دموکرات و لائیک ایران ـ همسازی ملی

 

 


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.