اعلام پربارش و کم بارش‌ترین نقاط تهران در ۲۴ ساعت گذشته

جمعه, 12ام آذر, 1400
اندازه قلم متن
اعلام پربارش و کم بارش‌ترین نقاط تهران در ۲۴ ساعت گذشته

معاون اداره کل هواشناسی استان تهران گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته بیشترین میزان بارش استان تهران در ایستگاه شمیران و کمترین آن در ایستگاه ورامین ثبت شده است.

مازیار غلامی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره مقدار بارندگی در استان تهران طی ۲۴ ساعت گذشته گفت:‌ برابر گزارش ایستگاه‌های هواشناسی استان تهران تا ساعت ۹:۳۰ صبح امروز بیشترین مقدار بارش در ایستگاه شمیران با ۲۲.۶ میلیمتر بوده است و پس از آن ایستگاه ژئوفیزیک با ۱۹.۲، ایستگاه لواسان با ۱۸.۴ و شهریار با ۱۷.۲ میلیمتر بارش قرار دارد.

وی افزود: شهریار با ۲۱.۵ میلیمتر، ایستگاه فرودگاه امام با  ۲۰.۶ میلیمتر، ایستگاه ورامین با ۷.۹ میلیمتر، فرودگاه مهرآباد ۷.۸ ایستگاه ژئوفیزیک با ۷.۶ میلیمتر، ایستگاه لواسان با ۳.۴ میلیمتر، ایستگاه دماوند با ۰.۳ میلیمتر به ثبت رسیده است.

معاون اداره کل هواشناسی استان تهران کمترین میزان بارش ثبت شده در استان تهران طی ۲۴ ساعت اخیر را مربوط به ایستگاه ورامین با ۵.۶ میلیمتر اعلام کرد و درباره میزان بارش در دیگر ایستگاه‌ها نیز گفت:‌ بارش در ایستگاه‌های – آبعلی ۶.۳، دماوند ۱۱.۶، فرودگاه مهرآباد ۱۶.۴، فیروزکوه ۷.۴، فرودگاه امام ۱۶.۶، ورامین ۵.۶ و چیتگر ۱۶.۰ میلیمتر بوده است.


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.