ماجرای درگیری یک زن و یک روحانی و عمامه‌ای که لگدمال شد

ماجرای درگیری یک زن و یک روحانی و عمامه‌ای که لگدمال شد

تصویر از ویدئوی درگیری منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی © .

خبرگزاری حوزه گزارش داد: «زن حمله‌کننده و هتاک» به یک روحانی آمر به معروف در خیابان بازداشت شد. گزارش خبرگزاری حوزه مربوط به رویدادی در شهر قم است که ویدئوی آن در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است. 

بر اساس ویدئوی منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی، در ماجرایی که در شهر قم رخ داده است هشدار یک فرد روحانی به یک خانم برای رعایت حجاب، منجر به درگیری می‌شود و پس از آنکه فرد روحانی با عصا بر سر این خانم می‌زند. در واکنش، این زن، عمامه فرد روحانی را به زمین انداخته و لگدمال می‌کند. 

بر اساس خبرگزاری حوزه، فرد روحانی آمر به معروف، در خیابان به این خانم «بدحجاب»، «تذکر» می‌دهد اما یکی از «خانم‌های حاضر در صحنه، با هتاکی و توهین به این روحانی، به وی حمله کرده و وی را مورد ضرب و شتم قرار می‌دهد».

در این گزارش با اشاره به انتشار ویدئوی این درگیری در فضای مجازی، آمده است: زنی که با فرد روحانی درگیر شده بود بازداشت شده و اظهارات شهود جهت درج در پرونده نامبرده تکمیل گردیده است.

بر اساس گزارش خبرگزاری حوزه، «خواسته مردم، برخورد قاطع و سریع دستگاه قضائی با برهم زنندگان امنیت اجتماعی و اخلاقی می‌باشد».

در این گزارش به هویت فرد بازداشت شده و جزئیات دستگیری وی اشاره‌ای نشده است. برخی منابع می‌گویند این درگیری در آبان ماه گذشته رخ داده است اما ویدئوی آن روز دوشنبه ۶ دی ماه منتشر شده است. 

در ماه‌های اخیر، بارها تصاویر و ویدئوهایی از خیابان‌ها و امکان عمومی در ایران منتشر شده است که زنان و دختران به هشدارها و اخطارهای برخی افراد نسبت به «بدحجابی» و «پوشش نامناسب» واکنش نشان می‌دهند.

از: ار اف ای

توسط -

سایت ملیون ایران در تاریخ

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.