برگزاری ۲۲ تجمع اعتراضی/ اعتصاب کارگران شهرداری کوت عبدالله

سه شنبه, 17ام اسفند, 1400
اندازه قلم متن

 

خبرگزاری هرانا – امروز سه شنبه ۱۷ اسفندماه، شماری از کارکنان و بازنشستگان شرکت مخابرات شهرهای مختلف کشور از جمله تهران، اهواز، اصفهان، شیراز، قم، تبریز، مشهد، ایلام، شهرکرد، زنجان، اراک، خرم آباد، ساری، اردبیل و یزد در مقابل ساختمان شرکت مخابرات در شهرهای خود، شماری از ذی نفعان صندوق بازنشستگی هما در مقابل ساختمان مجلس، شماری از معلمان استان خوزستان در حمایت از سه عضو کانون صنفی معلمان این استان در مقابل دادگاه انقلاب اهواز، شماری از مالباختگان شبکه رمز ارز “کینگ مانی” شرکت بادران گستران، در مقابل ساختمان وزارت صنعت، معدن و تجارت، جمعی از کارگران شهرداری شوش در مقابل ساختمان این شهرداری، شماری از سرایداران و خدمتگزاران آموزش و پرورش مقابل ساختمان مجلس، شماری از کارکنان نیروگاه نکا در مقابل ساختمان استانداری مازندران و گروهی از کامیونداران لامرد در مقابل فرمانداری این شهر، در تجمعاتی اعتراضی خواستار رسیدگی به مطالباتشان شدند. همچنین کارگران شهرداری کوت عبدالله برای سومین روز در اعتراض به عدم رسیدگی به مطالباتشان دست به اعتصاب زدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، امروز سه شنبه ۱۷ اسفند ۱۴۰۰، شماری از کارکنان و بازنشستگان شرکت مخابرات شهرهای مختلف کشور از جمله تهران، اهواز، اصفهان، شیراز، قم، تبریز، مشهد، ایلام، شهرکرد، زنجان، اراک، خرم آباد، ساری، اردبیل و یزد در مقابل ساختمان شرکت مخابرات در شهرهای خود دست به تجمع اعتراضی زدند.

از جمله مهمترین مطالبات آن ها عملیاتی نشدن آیین‌نامه‌ سال ۸۹، تاخیر در پرداخت جیره‌ غیرنقدی و تاخیر در پرداخت هزینه‌های درمانی توسط بیمه‌ طرف قرارداد مخابرات عنوان شده است.

تجمع مالباختگان شبکه رمز ارز “کینگ مانی” شرکت بادران گستران

به گزارش اتحادیه آزاد کارگران ایران، امروز سه شنبه ۱۷ اسفند ۱۴۰۰، شماری از مالباختگان شبکه رمز ارز “کینگ مانی” شرکت بادران گستران، در مقابل ساختمان وزارت صنعت، معدن و تجارت دست به تجمع اعتراضی زدند.

شهروندان حاضر در این تجمع با سر دادن شعار هایی، خواهان برگرداندن سرمایه های از دست رفته خود، ابطال مجوز این شرکت و همچنین برخورد قانونی با کارمندان خاطی آن شدند.

 

تجمع کارگران شهرداری شوش

به گزارش اتحادیه آزاد کارگران ایران، امروز سه شنبه ۱۷ اسفند ۱۴۰۰، جمعی از کارگران شهرداری شوش در مقابل ساختمان این شهرداری تجمع کردند.

آن ها در این تجمع خواستار پرداخت معوقات مزدی خود شدند.

تجمع سرایداران و خدمتگزاران آموزش و پرورش

به گزارش کانال شورای هماهنگی تشکل های صنفی معلمان ایران، شماری از سرایداران و خدمتگزاران آموزش و پرورش با برگزاری تجمع اعتراضی در مقابل مجلس خواستار رسیدگی به مطالبات خود شدند.

آن های از جمله مطالبات خود را همسان سازی حقوق خود با سایر کارکنان دولت عنوان کرده اند.

تجمع کارکنان نیروگاه نکا

به گزارش شورای بازنشستگان ایران، امروز سه شنبه ۱۷ اسفند ۱۴۰۰، شماری از کارکنان نیروگاه نکا در مقابل ساختمان استانداری مازندران تجمع کردند.

آن ها دلیل تجمع خود را اعتراض به کاهش حقوق دریافتی و مشکلات معیشتی عنوان کردند.

تجمع کامیونداران لامرد

به گزارش اتحادیه آزاد کارگران ایران، امروز سه شنبه ۱۷ اسفند ۱۴۰۰، گروهی از کامیونداران لامرد در مقابل فرمانداری این شهر دست به تجمع اعتراضی زدند.

آن ها دلیل این تجمع را عدم شارژ کارت سوخت خود از سوی مسئولان مربوطه عنوان کردند

 

اعتصاب کارگران شهرداری کوت عبدالله

به گزارش ایلنا، امروز سه شنبه ۱۷ اسفند ۱۴۰۰، کارگران شهرداری کوت عبدالله برای سومین روز در اعتراض به عدم رسیدگی به مطالباتشان دست به اعتصاب زدند.

اعتصاب این کارگران در اعتراض به‌ عدم پرداخت سه ماه حقوق معوقه، عیدی، سنوات و همچنین ناقص رد شدن لیست بیمه‌ آن ها صورت گرفته است.

 

 


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.