دستکم ۲ تجمع اعتراضی برگزار شد/اعتصاب کارگران شرکت سایپا آذربایجان

 

 

خبرگزاری هرانا – امروز دوشنبه ۱۵ فروردین‌ماه، شماری از کشاورزان در مقابل ساختمان دادگستری اصفهان و جمعی از مالباختگان شبکه رمز ارز “کینگ مانی” شرکت بادران گستران، در مقابل ساختمان روابط عمومی قوه قضاییه در تهران، در تجمعاتی اعتراضی خواستار رسیدگی به مطالباتشان شدند. همچنین رو یکشنبه ۱۴ فرودین ماه، کارگران شرکت سایپا آذربایجان در اعتراض به فروش سهام این شرکت و احتمال بیکاری آنها در محل کار خود دست به اعتصاب زدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، امروز دوشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۱، شماری از مالباختگان شبکه رمز ارز “کینگ مانی” شرکت بادران گستران، در مقابل ساختمان روابط عمومی قوه قضاییه در تهران دست به تجمع اعتراضی زدند.

شهروندان حاضر در این تجمع با سر دادن شعار هایی خواهان برگرداندن سرمایه های از دست رفته خود، ابطال مجوز این شرکت و همچنین بازداشت متهمان این پرونده شدند.

تجمع کشاورزان در اصفهان

به گزارش اتحادیه آزاد کارگران ایران، امروز دوشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۱، شماری از کشاورزان در مقابل ساختمان دادگستری اصفهان تجمع کردند.

بر اساس این گزارش، تجمع این کشاورزان در اعتراض به بی‌آبی و خشک شدن زاینده رود صورت گرفته است.

اعتصاب کارگران شرکت سایپا در استان آزربایجان شرقی

به گزارش هرانا، روز یکشنبه ۱۴ فروردین‌ ۱۴۰۱، کارگران شرکت سایپا در استان آزربایجان شرقی در محل کار خود دست به اعتصاب زدند.

اعتصاب این کارگران در اعتراض به فروش سهام این شرکت و احتمال بیکاری حدود ۶۰۰ کارگر صورت گرفته است.

توسط -

سایت ملیون ایران در تاریخ

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.