یکم آذرماه سالگرد شهادت داریوش و پروانه فروهر رهبران حزب ملت ایران گرامی باد

fruharha


هم میهن

در شبیخون یکم آذر ماه ۱۳۷۷ رهبران حزب دیرپای ملت ایران را که با پیشینه ای بیش از ۵۰ سال برای استقلال و آزادی و اجرای عدالت تلاش بی وقفه داشتند از ملت گرفتند، اما یاد دلاوری ها و خاطره عشق شان به ایران با نام ایران در دلهای مردم خوب میهن مان جای گرفت و در فریاد آزادیخواهی در جهان انسان ها و ملت ها نیز همواره جاوید خواهد ماند.

هم میهنان

پانزده سال از خاموش ساختن فریاد دو عاشق پاکباخته ی راه آزادی، استقلال، عدالت خواهی و راه سرافرازی ایران، دو سردار آزاده ی نهضت ملی، دو رهرو مصدق بزرگ داریوش و پروانه فروهر گذشت، دلاورانی که سالیان دراز بر آنان از بندی به زندانی و از تبعیدی به تبعیدی گذشت و در اراده شان به میهن پرستی و دفاع از منافع ملی کمترین خللی وارد نکرد که وجودشان سرشار از صداقت و عشق به مردمسالاری بود. سرانجام در خانه ی امنشان با دشنه و کارد به شهادت رسیدند با دریغ بسیار همچنان آگاهی بایسته در مورد این جنایت هولناک به ملت ایران داده نشد و جنایت آفرینان همچنان در پس پرده ابهام پنهانند.

حزب ملت ایران در آغاز پانزدهمین سال شهادت رهبران خود همچنان چون گذشته دادخواهی خود را اعلام و خواهان تشکیل دادگاه علنی و قانونی و محاکمه تمام افرادی است که در پرونده قتل های سیاسی دگراندیشان شرکت داشتند.

یاد و خاطره تمامی جانباختگان راه استقلال، آزادی و عدالت اجتماعی در ایران گرامی باد
برچیدن زندان سیاسی خواست ملت ایران است
درود بر روان پاک داریوش و پروانه فروهر شهیدان مردمسالاری

حزب ملت ایران
تهران یکم آذر ماه ۱۳۹۲ خورشیدی

2 دیدگاه

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.