رئیس پلیس راهور ناجا: کیفیت خودرو بالا نرود شماره گذاری نمی‌کنیم/ واردات خودرو باعث کاهش تلفات رانندگی شده بود/ مگر TNT در باک خودرو می‌گذارید که بعد از تصادف منفجر می‌شود؟ (+فیلم)

شنبه, 10ام اردیبهشت, 1401
اندازه قلم متن

گفتگوی عصر ایران با رئیس پلیس راهور ناجا

ژنرال سلبریتی نیستم و برای رئیس سازمان استاندارد متاسفم

انتقادات در مورد ایمنی خودرو از سال ۸۳ وجود داشت . دولت انقلابی است و من از رئیس جمهور بابت پیگیری در زمینه بالا رفتن ایمنی خودرو تشکر می کنم. استاندارد باید از مردم عذرخواهی کند.
 

مصاحبه کامل عصر ایران با رئیس پلیس راهور ناجا

عصر ایران؛ حمید رضا غریب – مدتی است موضوع کیفیت خودروهای داخلی و لزوم بالا رفتن آن درصدر اخبار قرار گرفته و خودرو سازان و مسئولان مرتبط با صنعت خودرو را با چالشی رسانه ای مواجه کرده است، چالشی که جرقه آن از تصادفات زنجیره ای در بهبهان و باز نشدن ایربگ تعدادی از خودرو ها آغاز شد.

 سردار سید کمال هادیان فر رئیس پلیس راهور ناجا طی چند ماه اخیر مصاحبه هایی در زمینه کیفیت پایین خودروها ی تولید داخل داشت و به شدت از ضعف ایمنی در این محصولات انتقاد کرد. 

 انتقادات نمایندگان مجلس و برخی از مسئولان تا جایی ادامه یافت که منجر به دخالت سید ابراهیم رئیسی جمهور شد و وی  در بازدید از ایران خودرو فرمان ۸ ماده ای را برای تحول در صنعت خودرو  صادر کرد.

روند انتقادات پلیس از پایین بودن کیفیت خودروها همچنان ادامه داشت که این روند واکنش اسلام پناه رئیس سازمان استاندارد را در پی داشت و وی در یک برنامه تلویزیونی با انتقاد از پلیس راهور عنوان کرد که ژنرال های سلبریتی باید به وظایف قانونی خود عمل کرده و شان پلیس را با مصاحبه های جنجالی خراب نکند.

این صحبت های رئیس سازمان استاندارد واکنش سردار هادیان فر رئیس پلیس راهور را در پی داشت و وی در گفت و گو با خبرنگار عصر ایران به تشریح برخی از کم کاری هایی که در حوزه نظارت و تولید خودرو در کشور است پرداخت .

 

به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

برچسب‌ها: , ,

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.