کشته‌شدن دو مامور امنیتی ایران در سیستان‌‌وبلوچستان

سه شنبه, 3ام خرداد, 1401
اندازه قلم متن

العربیه – هدف قرار گرفتن این دو مامور در بلوچستان ایران در حالی صورت گرفت که یکی از فرماندهان نیروی قدس سپاه پاسداران نیز در تهران توسط افراد ناشناس کشته شد

افراد مسلح ناشناس در دو حمله جداگانه در استان سیستان‌وبلوچستان دو عضو نیروی امنیتی ایران را ترور کردند.

فعالان بلوچ شامگاه دوشنبه ۲ خرداد، از کشته‌شدن یک عضو نیروی بسیج در روستای «توکل» از توابع قصرقند در سیستان‌وبلوچستان توسط افراد مسلح ناشناس خبر دادند.

 
حامد رئیسی
 
بر اساس گزارش، هویت فرد کشته شده «حامد رئیسی» ۳۵ ساله، ساکن روستای «کوشوک» از توابع «ساربوک» در منطقه قصرقند عنوان شده است.
وحید ناظری

پیش از این خبرگزاری «رکنا» نیز گزارش داده بود ستوان یکم وحید ناظری از نیروهای فرماندهی انتظامی استان سیستان و بلوچستان در شامگاه یکشنبه یکم خرداد در مقابل منزل خود در روستای تیله نو گلوگاه توسط افراد مسلح ناشناس کشته شده است.

این گزارش‌ها در حالی منتشر می‌شود که عصر یک‌شنبه ۱ خرداد نیز سرهنگ پاسدار «حسن صیادخدایی» توسط سرنشینان یک موتورسیکلت و در مقابل خانه خود در تهران ترور شد.

حسن صیادخدایی
 
صیادخدایی، عضو نیروی قدس سپاه پاسداران ایران بوده است که در جنگ داخلی سوریه مشارکت داشت.

 

همزمان رادیو اسرائیل اعلام کرد سرهنگ پاسدار کشته‌شده در تهران برای انجام عملیات‌های تروریستی در قبرس و یونان برنامه‌ریزی کرده بود.

تاکنون هیچ فرد یا گروهی مسئولیت مستقیم این حملات را به عهده نگرفته است ولی مقامات ایرانی همواره طرف‌های خارجی را به دست داشتن در چنین اقداماتی متهم می‌کنند.

از: گویا


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.