جزئیات مصاحبه علمی پذیرفته‌شدگان دکتری پیام‌نور اعلام شد

جزئیات و نحوه ثبت‌نام مصاحبه علمی آزمون دکتری تخصصی دانشگاه پیام نور سال ۱۴۰۱ اعلام شد.

به گزارش ایسنا، کلیه معرفی شدگان به مصاحبه علمی آزمون نیمه‌متمرکز دوره دکتری تخصصی سال ۱۴۰۱ لازم است ضمن مطالعه دقیق و مجدد دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون ورودی دوره دکتری Ph.D (نیمه متمرکز) سال ۱۴۰۱ و همچنین اطلاعیه‌ها و دستورالعمل‌های این دانشگاه از امروز شنبه هفتم تا روز چهارشنبه دهم خرداد جهت ثبت نام به سامانه مصاحبه دوره دکتری “مدد” به آدرس اینترنتیhttps://madad.pnu.ac.ir مراجعه کرده و نسبت به تکمیل و ارسال مدارک اقدام کنند.

طبق مصوبه معاونین وزارت علوم، تحقیقات و فناوری مصاحبه علمی دانشگاه پیام‌نور با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی به صورت حضوری برگزار خواهد شد و جزئیات نحوه ثبت نام در سامانه مدد اعلام شده است.

داوطلبان می‌توانند با ورود به سامانه مصاحبه، با استفاده از کد ملی به عنوان نام کاربری و شماره داوطلبی به عنوان کلمه عبور نسبت به  ثبت نام و بارگذاری مدارک خود اقدام کنند.

در هنگام بارگذاری مدارک به موارد قید شده از قبیل فرمت و حجم پیشنهادی برای ارسال مدارک، دقت لازم به عمل آید.

مدارک تحصیلی اعم از کارشناسی و کارشناسی ارشد و یا دکترای حرفه‌ای با قید معدل (دارندگان مدارک کارشناسی ناپیوسته ملزم به ارائه مدرک کاردانی و کارشناسی  با “قید معدل” یا ریز نمرات دارای معدل هستند.

در صورتی‌که مدارک تحصیلی فاقد معدل باشد، ارائه اصل ریز نمرات یا گواهی معدل ممهور به مهر محل تحصیل یا گواهی جهت تائید معدل الزامی است، در غیر این صورت امتیاز مدرک تحصیلی قابل محاسبه نیست.

استفاده از سهمیه مربیان بر اساس مفاد مندرج در صفحه شماره ۱۰ راهنمای انتخاب رشته (دفترچه شماره ۲) سال ۱۴۰۱ مختص اعضاء علمی رسمی آزمایشی و رسمی قطعی تمام دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی است.

مربیان دانشگاه آزاد اسلامی تنها با معرفی‌نامه صادره از سوی مرکز جذب و امور هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی امکان بهره مندی از این سهمیه را دارا هستند.

با توجه به شرایط خاص و زمان محدود برای انجام مصاحبه اکیدا توصیه شده است، داوطلبان باید در روز و ساعت اعلام شده از طرف مرکز مجری، آمادگی لازم برای حضور در جلسه را داشته باشند تا از تلاقی با مصاحبه‌ های بعدی جلوگیری به عمل آید.

داوطلب لازم است یک ساعت قبل از شروع جلسه مصاحبه در محل برگزاری حضور داشته باشد تا قبل از شروع جلسه، هماهنگی‌های لازم توسط کارشناسان مربوطه صورت پذیرد. حضور در ساعات دیگر باعث اختلال در نظم و عدم تمرکز تیم اجرایی خواهد بود.

از آنجائی‌که در زمان مصاحبه ممکن است اساتید نیاز به ارائه مدارکی از داوطلب داشته باشند، به همراه داشتن کلیه مدارک پژوهشی و آموزشی بارگذاری شده در سامانه در زمان مصاحبه الزامی است.

پذیرش داوطلب منوط به ثبت‌نام در سامانه مصاحبه بوده و در روز مقرر صرفا از افرادی مصاحبه به عمل خواهد آمد که مدارک خود را قبلا بارگذاری کرده‌اند.

ساعت و آدرس محل برگزاری جلسات مصاحبه متعاقبا از طریق پیامک توسط مراکز مجری به داوطلبان اطلاع‌رسانی خواهد شد. علاوه بر این هرداوطلب پس ازپایان تاریخ ثبت‌نام می‌تواند با مراجعه به سامانه مدد، تاریخ، ساعت و آدرس محل برگزاری جلسات مصاحبه را در صفحه شخصی خود مشاهده کنند.

توسط -

سایت ملیون ایران در تاریخ

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.