سینا کلهر: امکان حضور زنان در ورزشگاه‌ها نیست

«سینا کلهر»، معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان گفته است حضور زنان در ورزشگاه‌های کشور فعلا امکان‌پذیر نیست.

«سینا کلهر»، معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان گفته است حضور زنان در ورزشگاه‌های کشور فعلا امکان‌پذیر نیست.

سینا کلهر همچنین از «مسعو سلطانی‌فر» به دلیل ارائه طرحی در آخرین ماه‌های وزارتش در دولت «حسن روحانی» برای انحلال معاونت فرهنگی وزارت ورزش که حالا او ریاستش را برعهده دارد، گلایه کرده بود.

او در فاصله یک هفته پس از گردهمایی «سلام فرمانده» با حضور زنان و مردان در کنار هم در ورزشگاه آزادی گفته است: «فضای ورزشگاه‌ها مناسب حضور زنان نیست.»

سینا کلهر تا پیش از حضور در وزارت ورزش و جوانان هیچ سابقه ورزشی نداشت. او سال ۱۳۹۶ کتاب «مدیریت حجاب در جمهوری اسلامی» را منتشر کرد. او مدتی ریاست مرکز پژوهش‌های مجلس را برعهده گرفت و در لیست اولیه اصولگرایان برای انتخابات سال ۱۳۹۸ در مجلس شورای اسلامی بود که سپس از لیست نهایی کنار گذاشته شد.

سینا کلهر پیش از این با انتقاد از لغو بازی ایران مقابل کانادا، فدراسیون فوتبال کانادا را متهم به سیاسی‌کاری کرد و خواهان غرامت ۱۰ میلیون دلاری از فدراسیون فوتبال کانادا شد.

فدراسیون جهانی فوتبال در سال‌های اخیر ایران را برای ورود زنان به ورزشگاه‌ها زیر فشار گذاشته، اما جمهوری اسلامی حاضر به تن دادن به این موضوع نیست.

از: ایران وایر

توسط -

سایت ملیون ایران در تاریخ

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.