تقویم آموزشی دانشجویان علامه طباطبایی اعلام شد/آغاز کلاس‌ها از ۱۹ شهریور

تقویم آموزشی دانشجویان علامه طباطبایی اعلام شد/آغاز کلاس‌ها از ۱۹ شهریور

کلاس‌های آموزشی دانشجویان تمامی مقاطع دانشگاه علامه طباطبایی در نیم سال اول تحصیلی ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ از ۱۹ شهریورماه آغاز خواهد شد.

به گزارش ایسنا، شورای آموزشی دانشگاه علامه طباطبایی تقویم دانشگاهی سال تحصیلی ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ دانشجویان این دانشگاه را برای دو نیم سال آتی اعلام کرد. براساس این تقویم آخرین مهلت درخواست تمدید سنوات برای نیم سال آتی دانشجویان دوره کارشناسی تا ۱۷ تیرماه و دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی نیز تا ۱۵ تیرماه تعیین شده است.

همچنین دانشجویان دانشگاه علامه طباطبایی در تمامی مقاطع تحصیلی از ۱۲ تا ۱۶ شهریورماه جاری می‌توانند نسبت به انتخاب واحد خود اقدام کنند و کلاس‌های آموزشی این دانشجویان از ۱۹ شهریورماه آغاز خواهد شد.

همچنین دانشجویان از ۲۷ شهریورماه تا ۲ مهرماه سال ۱۴۰۱ می‌توانند اقدام به حذف و اضافه واحدهای درسی خود نموده و ۳۰ آذرماه نیز پایان حذف اضطراری عنوان شده است و در نهایت کلاس‌های نیم سال تحصیلی دانشجویان دانشگاه علامه طباطبایی ۷ دی‌ماه پایان می‌یابد و امتحانات این دانشجویان نیز از ۱۷ تا ۲۷ دی‌ماه به طول خواهد انجامید.

تقویت آموزشی نیم سال دوم تحصیلی ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ دانشگاه علامه طباطبایی نیز تاریخ ۸ تا ۱۲ بهمن‌ماه را مهلت انتخاب واحد دانشجویان تعیین کرده و کلاس‌های این دانشجویان از ۱۶ بهمن‌ماه آغاز می‌شود. همچنین دانشجویان تمامی مقاطع تحصیلی ۲۳ تا ۲۹ بهمن‌ماه می‌توانند به حذف اضافه خود اقدام کرده و ۱۰ خرداد ماه سال ۱۴۰۲ پایان حذف اضطراری دانشجویان اعلام شده است.

در نهایت کلاس‌های آموزشی دانشجویان در نیم سال دوم تحصیلی نیز ۱۷ خردادماه ۱۴۰۲ پایان می‌یابد و زمان برگزاری امتحانات این دانشجویان ۲۷ خردادماه تا ۷ تیرماه سال ۱۴۰۲ تعیین شده است.

دانشگاه علامه طباطبایی تاکید کرده است طبق مقررات آموزشی عدم انتخاب واحد در موعد مقرر به منزله انصراف از تحصیل محسوب می‌شود.

توسط -

سایت ملیون ایران در تاریخ

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.