بهنام در بیست و چهارمین روز اعتصاب غذا دچار خونریزی شدید معده شد

یکشنبه, ۷ام دی, ۱۳۹۳
اندازه قلم متن

behnam.ebrahimzadeh

آخرین وضعیت بهنام ابراهیم زاده

امروز شنبه ۶/۱۰/۱۳۹۳ صبح بهنام ابراهیم زاده را از بند یک زندان رجایی شهر به بند دو همان زندان منتقل کردند در حالی که به او وعده داده بودند به بند ۱۲ منتقل خواهند کرد در همین حال معده بهنام بر اثر اعتصاب غذا دچار خونریزی شده است در ضمن بهنام همچنان به اعتصاب غذا ادامه می دهد او اعلام کرده است تا زمانی که به بند ۱۲ بر گردانده نشود ادامه خواهد داد. در همین حال وکیل بند سالن ۱۲ بنا به خواست زندانیان با مردانی رئیس زندان صحبت کرده است که بهنام را هر چه زودتر به سالن ۱۲ بیاورند او گفته است از دست من کاری ساخته نیست من می خواهم ولی دادستانی بخصوص برادر خدابخشی نمی گذارد.

کارگران زنان ، مردان مبارز، دانشجویان، مردم آزادیخواه  ، تشکل ها ، احزاب و سازمانهای انقلابی  بهنام اکنون بیش از هر زمانی دیگر به کمک و حمایت نیاز دارد از هر طریق ممکن به کمک او بشتابید.

کمیته حمایت از شاهرخ زمانی
۶/۱۰/۱۳۹۳

*****

اطلاعیه شماره ۴۱ کمیته دفاع از بهنام ابراهیم زاده

بهنام در بیست و چهارمین روز اعتصاب غذا دچار خونریزی شدید معده شد

کارگران ، تشکل‌های کارگری ، انسان‌های شریف و آزاده!

امروز شنبه ۶دی‌ماه اعتصاب غذای بهنام ۲۴ روزه شد که به دلیل ضعف جسمانی و مدت طولانی اعتصاب غذا بهنام دچار خونریزی شدید معده شد اما همچنان در اعتصاب غذا به سر میبرد.

امروز مسئولان زندان  به بهنام گفتند ما می‌خواهیم تو را به بند زندانیان سیاسی انتقال بدهیم اما قاضی خدابخشی با این امر مخالفت کرده و اظهار داشته میتوانید بهنام را به هر بند دیگری انتقال دهید غیر از بند زندانیان سیاسی که به همین منظور مسئولان زندان امروز ساعت ۳ بعد از ظهر بهنام را به بند ۲ سالن ۱۲ که محل نگهداری زندانیان خطرناک می‌باشد انتقال دادند اما بهنام به مسئولان زندان اعلام کرد تا زمانیکه به بند زندانیان سیاسی بازگردانده نشود و به وضعیت بیماری و پرونده او رسیدگی نکنند کما کان به اعتصاب غذا ادامه میدهد.

کمیته دفاع از بهنام ابراهیم زاده ضمن محکومیت تمامی‌ فشار‌ها بر کارگران و فعالین کارگری زندانی خواستار آزادی فوری و بدون قید و شرط تمامی‌ کارگران زندانی و زندانیان سیاسی است.

ششم دی‌ ماه ۱۳۹۳
شماره تلفن سخنگوی کمیته دفاع از بهنام ابراهیم زاده آقای محمود صالحی ٠٩٣۵٧٣۵٣۴١٢

k.d.behnam.ebrahimzadeh@gmail.com
komitehbehnam1.blogfa.com

 


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.