تعویق پرداخت دو ماه حقوق بازنشستگان ذوب آهن اصفهان

چهارشنبه, ۲۹ام شهریور, ۱۳۹۱
اندازه قلم متن

اصفهان، روزنامه جمهوری اسلامی: بازنشستگان ذوب‌آهن اصفهان بار دیگر برای دریافت حقوق عقب افتاده خود برای چندمین بار در مقابل کانون بازنشستگان ذوب آهن اصفهان تجمع کردند.

در۲۰ آذر سال گذشته بازنشستگان ذوب‌آهن اصفهان برای دریافت حقوق خود که حدود سه تا چهار ماه به صورت۲ و۳ مرحله‌ای به آنها واریز می‌شد در مقابل کانون بازنشستگان ذوب آهن اصفهان تجمع کردند اما تنها با سپری شدن۹ ماه از آن تجمع، بازهم این قصه پرغصه تکرار شده است.

با وجود اینکه درب کانون بازنشستگان ذوب آهن اصفهان بر روی تجمع‌کنندگان باز بود، اما بر اساس گفته‌های بازنشستگان هیچ کدام از مسوولان مربوطه برای رسیدگی به مشکلات آنها پاسخگو نبودند و خود آنها برای حل مشکلات به دفتر رئیس کانون مراجعه کردند.

بر اساس این گزارش با اجتماع بازنشستگان ذوب‌آهن در مقابل کانون بازنشستگان استان اصفهان خیابان نشاط و چهار راه نقاشی مسدود شده و عبور و مرور به کندی صورت می‌گرفت. علی‌رغم اینکه همه مسئولان به احقاق حق بازنشستگان اذعان دارند اما مسئولان ذوب آهن اصفهان تاکنون هیچ اقدامی برای حل مشکلات این تعداد از بازنشستگان که روزگاری نه چندان دور چرخ صنعت ذوب آهن اصفهان بر دوش آن‌ها می‌چرخید نشده است.

حدود دو ماه است که حقوق بازنشستگان کارخانه ذوب آهن اصفهان پرداخت نشده است. آنها به همین دلیل بار  دیگر در مقابل کانون بازنشستگان این شهر تجمع کردند.

آنها اعلام کرده‌اند که دیگر راه به جایی ندارند و نمی‌دانند چگونه به زندگی خود ادامه دهند و خواستار پیگیری مطالبات‌شان شدند.

 


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.