استقرار حاکمیت ملی هدف جبهه ملی ایران است

 

اجلاس شورای مرکزی جبهه ملی ایران

 

عصر روز پنجشنبه 28 مهرماه 1390 جلسه شورای مرکزی جبهه ملی ایران به ریاست آقای ادیب برومند و با حضور 25 نفر از اعضاء تشکیل گردید. در ابتدا صورت جلسه مربوط به جلسه گذشته شورا توسط بانو فرشید افشار دبیر شورا قرائت شد و به تصویب رسید. سپس دکتر حسین موسویان رئیس هیئت اجرائیه، گزارش فعالیت های یک ماه گذشته را به استحضار شورا رسانید. و سرانجام دستور جلسه، دائر بر انتخاب تعدادی از اعضای سازمان های جبهه ملی ایران برای عضویت در شورای مرکزی به اجراء درآمد.

 

بدین منظور لیست اسامی 26 نفر از اعضای سازمان های جبهه ملی که برای شرکت در پلنومی که به علت ممانعت حاکمیت جمهوری اسلامی، امکان تشکیل نیافت انتخاب شده بودند و ضمنا داوطلبی خود را برای عضویت در شورای مرکزی اعلام کرده بودند، در اختیار اعضای شورا گذاشته شد که از بین آنها ده نفر را برای تکمیل نمودن شورا انتخاب نمایند. رای گیری به صورت کتبی و مخفی به عمل آمد و در نتیجه تنها هفت نفر که توانستند بر طبق اساسنامه بیشتر از دو سوم آرای رای دهندگان را کسب نمایند به عضویت شورای مرکزی جبهه ملی ایران درآمدند.

 

اسامی این هفت نفر عبارتست از آقایان دکتر پوریا مطهری، دکتر نصراله جمشیدی، دکتر جمشیدوحیدا، جمشید میرعمادی، محمد ملک خانی، محمد اولیائی فرد و مهندس علی محمدی. قبل از این شورای مرکزی عضویت آقایان دکتر شاهین سپنتا و عباس همایونی نمایندگان اصفهان و مشهد را تصویب نموده بود.

 

تهران- روابط عمومی هیئت اجرائیه جبهه ملی ایران

28/7/1390

 

 

 
 

بازگشت به صفحه اول

ساير مطالب مربوط به جبهه ملی ايران 

 

ارسال به: Balatarin بالاترین :: Donbaleh دنباله :: Twitthis تویتر :: Facebook فیس بوک :: Addthis to other دیگران