حامیان مادران پارک لاله ایران را آزاد کنید

پنجشنبه, 4ام آبان, 1391
اندازه قلم متن

حکیمه شکری از حامیان مادران پارک لاله ، دوشنبه اول آبان ( ۲۲ اکتبر ) خود را برای اجرای حکم به زندان اوین معرفی کرد و بلافاصله بازداشت شد.

“حکیمه شکری در تاریخ ۱۴ آذر سال ۱۳۸۹ به همراه تعدادی از خانواده ها و حامیان که برای شرکت در مراسم سالگرد امیر ارشد تاجمیر به بهشت زهرا رفته بودند، به شکل دسته جمعی و غیرقانونی بازداشت می شوند و از این تعداد حکیمه شکری و ندا مستقیمی و مهدی رمضانی (پدر رامین رمضانی که در سال ۸۸ در خیابان به ضرب گلوله کشته شد) را به زندان اوین منتقل می کنند.
دادگاه بدوی این سه نفر در تاریخ ۲۳ فروردین ۱۳۹۱ به ریاست قاضی مقیسه برگزار شد و هر یک به اتهام تبلیغ علیه نظام و اقدام علیه امنیت ملی در همکاری با مادران پارک لاله به ۳ سال حبس تعزیری محکوم می شوند. ”

حامیان مادران پارک لاله دورتموند در اعتراض به بازداشت حکیمه شکری و در بند بودن حامیان دیگر، از جمله ژیلا کرم زاده مکوندی و در اعتراض به احکام جاری زندان برای ندا مستقیمی، منصوره بهکیش و مهدی رمضانی روز شنبه ۲۷ اکتبر ۲۰۱۲ میز اطلاع رسانی خواهند داشت.

در این اکسیون خیابانی حامیان مادران پارک لاله دورتموند با پخش اخبار راجع به موارد بیشمار نقض حقوق بشر در ایران، اعتصاب غذای زندانیان سیاسی در اعتراض به فشارهای روز افزون بر آنان و خانواده هاشان از جمله اعتصاب غذای نسرین ستوده از مدافعان حقوق بشر در ایران که از ۲۷ مهر ماه دست به اعتصاب غذای تر زده است، اعدام های روز افزون، احکام جاری اعدام برای زندانیان سیاسی، در شهر دورتموند تلاشی دوباره در راه رساندن صدای حق طلبی هم وطن مان خواهند داشت .

ما حامیان مادران پارک لاله در دورتموند خواستار لغو مجازات اعدام بطورکلی و لغو همه احکام جاری اعدام برای زندانیان سیاسی-عقیدتی از محکمه های بین المللی هستیم و با حمایت از سه خواسته برحق مادران پارک لاله ایران ، خواستار آزادی فوری و بی قید و شرط تمامی زندانیان سیاسی-عقیدتی و حامیان مادران پارک لاله ایران می باشیم و تا محاکمه علنی و مردمی آمران و عاملان جنایات صورت گرفته در ۳۳ سال گذشته توسط رژیم جمهوری اسلامی و تا رسیدن به خواسته های بر حقمان دمی از حرکت باز نمی مانیم.

شنبه ۲۷ اکتبر ۲۰۱۲ از ساعت ۱۳ تا ۱۴ بعد از ظهر
جلوی کلیسا راینولدی در مرکز شهر دورتموند

حامیان مادران پارک لاله دورتموند


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.