اطلاعیه کارزار “به خاطر صلح و آزادی” در ارتباط با دستگیری دکتر خزعلی و همراهان و اشتباهی‌ که در خبررسانی در سایت بالاترین انجام شده است

چهارشنبه, ۱۰ام آبان, ۱۳۹۱
اندازه قلم متن

بر طبق اخبار منتشر شده، متاسفانه با حمله نیروهای امنیتی به جلسه نشست «سرای اهل قلم» در تهران، آقایان مهدی خزعلی و اکبر امینی – از حامیان کمپین «به خاطر صلح و آزادی» – و آقای قاسم شعله سعدی و تعداد دیگری از اعضای حاضر در جلسه بازداشت شده اند. این جلسات به ابتکار آقای مهدی خزعلی و مجموعه ایشان به نام «جبهه آزادی»، برگزار میشود. آقای خزعلی و مجموعه جبهه آزادی، در هفته های گذشته فراخوانی را برای حضور اعتراضی در راهپیمایی ۱۳ آبان اعلام کرده اند.

لازم به توضیح است که در خبر ارسالی بر روی سایت بالاترین درباره دستگیریها، اشتباها فراخوان راهپیمایی سکوت ۱۳ آبان به کمپین «به خاطر صلح و آزادی» نسبت داده شده و همچنین اشتباها از لوگوی کمپین «به خاطر صلح و آزادی» در تصویر موضوع داغ استفاده شده است. ظاهرا ارسال کنندگان خبر، مجموعه «جبهه آزادی» متعلق به آقای مهدی خزعلی را با کمپین «به خاطر صلح و آزادی» اشتباه گرفته اند که لازم است این توضیح جهت اطلاع همراهان محترم کمپین ذکر شود.

صفحه کمپین «به خاطر صلح و آزادی» حمله به جلسه «سرای اهل قلم» و بازداشت تعدادی از فعالان سیاسی و مدنی حاضر در جلسه را شدیدا محکوم کرده و خواهان آزادی تمامی بازداشت شدگان می باشد.

یک بار دیگر این پیام کمپین را خطاب به مسئولان حکومت تکرار میکنیم که :
«اعمال تشنج زا و خشونت آفرین بس است؛ صلح و آزادی و حقوق بشر حق مسلم تمامی ایرانیان است».

از فیس بوک کارزار “به خاطر صلح و آزادی”


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.