برنده مدال طلای دُرفشانی این هفته (۸)!

شنبه, ۸ام آبان, ۱۳۹۵
اندازه قلم متن

برنده مدال طلای دُرفشانی این هفته!

سایت ملیون ایران هر هفته جائزه مدال طلای چرند و پرند گوئی را به دُرٌ فشانی های امامان جمعه، سرداران سپاه و دیگر عوامل «نظام» تقدیم میکند. مطالب درون پرانتز از ماست.

دُرفشانان این هفته

  1. حسن روحانی رئیس قوه اجرائی در جمهوری اسلامی در سخنرانی‌اش در اراک: آمریکا “مدعی است بیش از ۲۰۰ سال دمکراسی دارد و بیش از ۵۰ دوره انتخابات ریاست جمهوری داشته است” و افزود که “ما چنین دمکراسی و انتخاباتی نمی‌خواهیم” و “افتخار ما اسلام است”. (بخاطر مقایسه دو مقوله بی ربط انتخابات و اسلام با یکدیگر ایشان نامزد گرفتن مدال طلای دُرفشانی شد).
  1. غیاث‌الدین طه‌محمدی امام جمعه همدان: «یکی از دلایل عقیم شدن مردان، پوشیدن لباس‎های تنگ است.» (دانش بیکران ایشان را شایسته نامزدی میکند).
  1. علم‌الهدی امام جمعه مشهد: «از جیب هر معلم ۸ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان دزدیده شد.» (ایشان به علت اینکه طوری صحبت میکند که گویا اجنه اموال معلمان را بالا کشیده اند و نه دست اندرکاران خود حکومت نامزد دریافت مدال طلای دُرفشانی شد).
  1. آیت االله جنتی دبیر شورای نگهبان: «اگر نماینده ای وارد مجلس شد بعد مشخص شد فاقد شرایط بوده یا اینکه در طول دوره، این شرایط را از دست داد، آیا نباید اقدامی شود تا دوره نمایندگی او به پایان برسد؟ / کسانی که بدون تحقیق به فرد کم‌صلاحیت رأی می‌دهند در اعمال بد او شریک هستند.» (چون ایشان این نکته را روشنتر از پیش به زبان میآورد که نماینده اگر خواست رژیم را دنبال نکند باید کنار گذاشته شود، نامزد دریافت مدال طلا شد).
  1. فتوای آیت الله خامنه ای ولی فقیه و رهبر جمهوری اسلامی در پاسخ به این سوال که آیا ظهور و چاپ عکس های خانوادگی یا عروسی که در آنها خانم ها با محارم خود و بدون حجاب کامل میباشند توسط عکاسی ها چه حکمی دارد؟ گفتند: “ظاهر کردن و چاپ آن نزد عکاسی که آنها را نمیشناسد بدون قصد ریبه، لذت و خوف وقوع فتنه و فساد اشکال ندارد”. (ایشان آدم را یاد شاه سلطان حسین می اندازد که موقع حمله محمود افغان به اصفهان در حال بحث با آخوندها در این مورد بود که آیا کشمش به این علت که در عدس پلو تبدیل به شراب میشود باید حرام شود یا نه!).

هیات تحریریه پس از بحث و بررسی به این نتیجه رسید که مدال طلای دُرفشانی این هفته را مجددا به آقای علی خامنه ای تقدیم کند که در حواس پرتی گوی سبقت را از شاه سلطان حسین ربوده است.

مدال طلای دُرفشانی هفته پیش 

be kanal site Melliun Iran bepeyvandid


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.