۱۴عضو شورای شهر خواستار آزادی یاشار سلطانی شدند

یکشنبه, 9ام آبان, 1395
اندازه قلم متن

yashar-soltani

زیتون- چهارده نفر از اعضای شورای شهر تهران در نامه ای خطاب به رییس قوه قضاییه خواستار تسریع در آزادی یاشار سلطانی، مدیر مسئول سایت معماری نیوز شدند.
به گزارش «زیتون» اعضای شورای شهر تهران در نامه خود خطاب به صادق لاریجانی نوشتند که از معماری نیوز و مدیریت آن شکایتی ندارند و خواستار «تسهیل و تسریع آزادی یاشار سلطانی» شدند.

اعضای شورای شهر تهران همچنین نوشته‌اند که نامه پیشین آن‌ها به رییس شورای شهر، مهدی چمران، برای «بررسی موضوع و پاسخ به ابهامات پیش آمده» بود، اما پس از انتشار نامه یاشار سلطانی بازداشت شد که «گفته می‌شود این بازداشت مرتبط با نامه اعضای شورا بوده است».

name-shoraye-shahr

رحمت‌الله حافظی، احمد مسجد جامعی، عبدالحسین مختاباد، محمدمهدی تندگویان، اسماعیل دوستی، فاطمه دانشور، محسن سرخو، ولی‌الله شجاع‌پوریان، غلام‌رضا انصاری، احمد دنیامالی و علی صابری از جمله امضاکنندگان این نامه هستند، اما نام الهه راستگو و ورزشکاران شورا، در بین امضا کنندگان نیست.

نویسندگان نامه – که چهارده تن از سی عضو شورای شهر بودند – همچنین خواستار «بررسی کامل و کارشناسانه مالی، حقوقی و قضایی» پرونده واگذاری املاک شهرداری تهران شدند.
be kanal site Melliun Iran bepeyvandid


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.