نابودی برق آسای اسرائیل

سه شنبه, 28ام شهریور, 1396
اندازه قلم متن

سرلشکر موسوی که به تازگی با حکم رهبر به فرماندهی کل ارتش ایران منصوب شده است چند روز پیش برای سفت کردن جای پای خود در دل رهبری، توضیحاتی در مورد پیشگویی پیامبرگونه آیت الله خامنه ای در مورد نابودی اسرائیل تا ۲۵ سال آینده داد و جزئیات بیشتری از این نابودی محتوم را بیان کرد. ایشان عنوان کردند اینکه رهبری فرموده اسرائیل تا ۲۵ سال آینده نابود میشود به این معنی نیست که پس یعنی تا ۲۵ سال آتی اسرائیل سرپا خواهد بود، بلکه مقام معظم رهبری منظورش این بوده که ته تهش خانه پُر اسرائیل ۲۵ سال دیگر عمر میکند و همین الساعه اگر اسرائیل دست از پا خطا بکند ما “به سرعت برق” عمرشان را تمام خواهیم کرد. فرمانده محترم ارتش در پایان به اسرائیل به صورت مشفقانه و البته کنایه آمیز توصیه کردند که سرش را زیر بیاندازد و روزهای باقیمانده از عمرش را بشمارد و الکی عمر خودش را کوتاه تر از آن چیزی که آیت الله خامنه ای تعیین کرده اند، نکند.

اگر این فرمایشات از سوی یکی از سرداران فله ای سپاه صادر شده بود خب ما قطعا به آن ورود نمیکردیم. اما این سرلشکر موسوی بنده خدا چهار کلاس سواد دارد و کیلویی درجه نگرفته و لازم است حالا که این حرفها را زده ابهاماتی را هم که به وجود آمده -همانطور که از یک چهره آکادمیک ارتشی انتظار میرود – به صورت دقیق و بدون شائبه برطرف کند.

اول اینکه که اگر توان نابود کردن برق آسای اسرائیل در هر لحظه برای جمهوری اسلامی وجود دارد و میشود این غده سرطانی را همین الان از بیخ درآورد، چرا مسئولین نظام تعلل میکنند و هی حواله میدهند به آینده؟ از قدیم گفته اند در کار خیر حاجت هیچ استخاره نیست! اصلا اسرائیل دیگر چه کار باید بکند که چوب خطش پر شود و جمهوری اسلامی برق آسا بزند و نابودش کند؟ البته ایشان در خلال فرمایشات خود مثالی هم زدند که قضیه را پیچیده تر هم میکند… ایشان فرمودند که «مختار ثقفی» هم به «ابن سعد» اول امان داد و شرطی برایش تعیین کرد که چون ابن سعد آن شرط را زیرپا گذاشت مختار آن بلاها را سرش آورد و اول او را نگینی خُرد کرد و بعد مثل پیاز داغ توی روغن تفت داد و با ایشان ابن سعد داغ درست نمود… حالا سوال اینجاست که این مثال چه تشابهی با شرایط فعلی ایران و اسرائیل دارد؟ آیا در پشت پرده شرطی برای اسرائیل گذاشته شده و فعلا اسرائیل دارد به دل رهبر راه می آید و رهبری هم به اسرائیل امان داده است؟ آیا قرار است مقام معظم رهبری به زودی نتانیاهو را ریز ریز کرده و توی روغن سرخ کند؟

نکته مبهم دیگری که این وسط وجود دارد این است که راهکار جمهوری اسلامی ایران برای نابودی «برق آسای» اسرائیل چیست؟ آیا قرار است معظم له یک چشمه از قدرتهای ماوراء طبیعی خود را رو کند و مثلا وردی بخواند و اجی مجی لاترجی بکند و اسرائیل ناگهان محو شود؟ آیا به سلامتی کودکان دانشمندان هسته ای ما، در زیرزمین خانه هایشان و دور از چشم مامورین آژانس هسته ای داخل زودپز بمب اتمی ساخته اند؟ آیا معنای برق آسای مورد نظر سرلشکرموسوی با آن چیزی که در ذهن ماست متفاوت است و برق آسای مورد نظر ایشان چیزی معادل همان ۲۵ سال است؟

اینها همه سوالاتی ست که قطعا اگر فرمانده محترم سپاه این مسائل را فرموده بود ما از ایشان نمیپرسیدیم… اما فرمانده ارتش خیر سرش درس خوانده است و کیلویی و کتره ای قاعدتا نباید حرف بزند و بلوف هم میخواهد بزند باید جوری بزند که قابل توضیح و توجیه باشد.

امیدواریم ایشان در اولین فرصت بتوانند از صحبتهای اخیر خود رمزگشایی کرده و شبهات و سوالات موجود را پاسخ بدهند. در غیر این صورت بهتر است اصلا ارتش و سپاه را با هم ادغام کنند که این کیلویی حرف زدن ها اینجور روی مخ آدم نرود و بشود آن را گذاشت به پای سپاه که همه چیز – از درجه تا اظهار نظر- در آن کیلویی و فله ای ست.

از: ایران وایر


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.