صدای اعتراض رضا شهابی باشیم!

دوشنبه, 4ام دی, 1396
اندازه قلم متن

بیانیه شماره ۱۱۱- صدای اعتراض رضا شهابی باشیم!

کارگران، معلمان، پرستاران، دانشجویان و فعالین اجتماعی و مدنی

همسر رضا شهابی اعلام کرده است که برای نجات جان رضا و  پیگیری وضعیت وی، روز سه شنبه ۵ دی ساعت ۱۰ صبح به وزارت کار مراجعه می کند. جان رضا شهابی بعد از ۲ بار سکته مغزی در زندان و عدم انتقال به بیمارستان در خطر است و شاید فردا برای نجات جان این کارگر زحمت کش دیر باشد.

کمیته دفاع اعلام می دارد که اکنون زمانی است که رضا شهابی به حمایت تمام فعالان و تشکل های کارگری و اجتماعی و بکارگیری تمام توان و پتانسیل آنها در فشار به مسئولان قضایی جهت آزادی وی نیاز دارد؛ با حضور در مقابل وزارت کار و همراهی با همسر رضا شهابی با تمام توان صدای اعتراض رضا شهابی باشیم.

کمیته دفاع از رضا شهابی

۱ دیماه ۱۳۹۶ (۲۲ دسامبر ۲۰۱۷)

***

فراخوان ربابه رضایی همسر رضا شهابی برای تجمع

زمان:سه شنبه ۵دی ماه۱۳۹۶ – ساعت ۱۰ (۲۶ دسامبر ۲۰۱۷)

مکان:مقابل ساختمان وزارت کار در خیابان آزادی تهران

نامه ربابه رضایی همسر رضا شهابی

طی دو هفته گذشته، همسرم کارگر زندانی رضا شهابی ۲ بار در زندان  رجایی شهر دچار سکته مغزی شده است. و همچنان وضعیت جسمانی ایشان وخیم بوده و از اعزامش به بیمارستان برای درمان ممانعت می کنند. پیش از اینکه همسرم سکته کند جراح مغز و اعصاب رضا، اعلام نموده بود که رضا شهابی توان تحمل زندان را ندارد. همسرم از ۱۸ مرداد (۹ اوت)با وجود اینکه دوره محکومیت حبسش به پایان رسیده است همچنان به ناحق در زندان نگهداری می شود. به سبب اینکه وزیر کار متولی و مسئول امور کارگران می باشد برای پیگیری وضعیت رضا شهابی ساعت ۱۰ صبح سه شنبه ۵ دی ماه (۲۶ دسامبر) به وزارت کار مراجعه خواهم کرد.

ربابه رضایی همسر رضا شهابی

اول دی ماه۱۳۹۶ (۲۲ دسامبر ۲۰۱۷)

k.d.shahabi@gmail.com

@shahabidefah

https://t.me/komitedefashahabi


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.