ضیاء مصباح: باور کنید از این بهتر نمیشه

جمعه, ۶ام بهمن, ۱۳۹۶
اندازه قلم متن


«پیشنهادی در زمینه تقسیم کار برای کنترل قیمتها و فراوانی مایحتاج شب عید ملتمان – در رابطه با فرمایشات اخیر معاون اول – مسئول اقتصاد مقاومتی»

دلسوختگان ملک و ملت از هم اکنون در فکر فراوانی ارزاق موردنیاز شب عید ایرانیان «در بند مراسم ملی» با همه نافرمانی مدنی «در حفظ سنتها» میباشند و این مهم را در تمامی وسایل ارتباط جمعی با حد اکثر امکان از هم اکنون بیان و منعکس ساخته اند که: حفظ اله وجودهم و کثر اله امثالهم.

در این میان مانده که آقای روحانی و ناقدان ایشان «عبا بر دوش و نعلین بپا» با «یساول و قراول» در مصاحبه ای «با صدا وسیمای میلی» و در دیداری «به میمنت دهه در پیش» به این قافله ملحق شوند.

البته در این وادی، همکاری و اظهار نظر جناب وزیر راه که اخیرا در مورد «موسسات مالی اعتباری» نظریاتی صایب، بیطرفانه، کارشناسی و عارفانه در گفتگو با «روز نامه اعتماد» فرمودند واجب مینماید – چون، به ایشان و محدوده وظایفشان از نظر تردد کامیونهای حامل ارزاق مورد نیاز شب عید ملت، کاملا مربوط میشود، ولی هر چه اندیشیدیم رابطه ایشان را با «موسسات مالی زیر نظر بانک مرکزی و دارای مجوز» نیافتیم – و چون دستگاه زیر نظر ایشان بشدت پاسخگوست در انتظار تکذیب «روابط عمومی وزارت راه و ترابری» میمانیم…

در این میان نقش جناب جنتی بعداز سر و سامان دادن به «فضای مجازی» در مسند «ریاست خبرگان» فراموش نشده و ایشان راهمگام با دیگر متخصصین این مجلس به این وادی فرا میخوانیم.

ورود جناب شاهرودی که در مرخصی استعلاجی بسر میبرند فعلا بماند.

نقش آقایان وزرای «علوم و تحقیقات» که به تحقیق چرایی این فرصت طلبی ها مشغولند و «اموزش و پرورش» در زمینه فرهنگ سازی،

«بهداشت و درمان» برای درمان این تفکر- چون تا سال ۱۴۰۰ زمان می برد، فعلا ندیده گرفته میشود و همچنین توجه به «سیستم اداری و تشکیلاتی» محتکرین را بسازمان فعال «امور اداری و استحدامی» محول مینماییم.

وزارت جلیله «نفت» در تامین سوخت کاروانهای عازم شهرها البته دریغ نخواهند فرمود که «باش تا صبح دولت جمله گی بدمد – کاین هنوز از نتایج سحر است».

اینکه دیگر اقایان وزرا، معاونین دلسوز مدافع منافع ملی، مشاورین و روسای سازمانها ی تابعه مخصوصا «سازمان برنامه و بودجه» که متولی برنامه ریزی چگونگی احتکار و گران فروشی میتواند باشد،

همچنین مجموعه نیرویی معادل «چهار میلیون نفر» که با خانواده هایشان «نیمی از جمعیت کشورمان را» شامل میشوند ومصرف کننده اصلی این موهبت هستند و در بست در اختیار دولت کریمه،

هر یک چگونه نقشی در این مهم ایفاء مینمایند اجازه فرمایید بعد از تصویب بودجه سال اینده و عبور از گردنه مجلس، تعین قیمت ارز و نرخ مواد سوختی به ان بپردازیم و رسالت نمایندگان منصوب شورای نگهبان را در این مقوله – جدا گانه بر شمریم.

واقعا در این گیر ودار – بانظارت داهیانه ای که نظام بکمک سپاهیان جان برکف، هیاتهای مذهبی، مداحان، بسیج، امران به معروف و ناهیان از منکر، همه و همه دلباختگان انقلاب در سالگرد چهلمین سال حلول ان دارند، مخصوصا «ائمه جماعت» و والیان مستقر در هر کوی و برزن – موضوعی از این مهمتر و واجب تر مشاهده نمیشود؟ و ملت اگر به این مژده جان نفشاند و ننماید خطایی آشگار بشمار نمیرود ؟.

حدود ۵۰ روز دیگرکه در همین نزدیکی هاست، ملت غیورو همیشه حاضر در صحنه وطن، بالاتفاق – این همت، احساس مسیولیت، کنترل، دقت، علاقه و کوششها را ارزیابی خواهد کرد و در مقایسه با سوابق اینگونه مراقبتها و نظارت ها، به احتمال بسیار زیاد در مکانی که اجازه تظاهرات به ملت بدهند یکصدا میگویند: مرا به خیر تو امید نیست ..


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.