حمله نیروهای امنیتی به منزل هاشم خواستار، ضبط وسایل ایشان و در کنترل گرفتن صفحات مجازی متعلق به وی

یکشنبه, ۲۶ام فروردین, ۱۳۹۷
اندازه قلم متن

طی روزهای اخیر نیروهای امنیتی با حمله به منزل آقای خواستار ، بخش عمده ای از وسایل ارتباط جمعی ایشان از جمله تلفن و کامپیوترشان را ضبط کرده و با خود بردند.

هاشم خواستار نماینده معلمان کشور و فعال سیاسی در مصاحبه ای با شبکه جهانی «دُرّ تی وی» با اشاره به دلایل یورش نیروهای امنیتی به منزل وی و ضبط بخش عمده ای از وسایل ارتباط جمعی خود از جمله تلفن و کامپیوتر، گفت؛ نیروهای امنیتی قصد دارند من را تحت فشار قرار دهند.

آقای خواستار از حضور ۴ تن از نیروهای امنیتی در منزل شخصی شان می گوید ؛ بگفته ایشان نیروهای امنیتی تنها به قصد ضبط مبایل همسر ایشان که دارای دو شماره تلفن همراه با «حساب تلگرامی» است و کامپیوتر خانگی ، به منزل ایشان یورش برده. بگفته آقای خواستار ساعاتی بعد ، به اصرار همسر ایشان تلفن همراه به منزل ایشان بازگردانده شد اما آقای خواستار نگران است که نیروهای امنیتی – اطلاعاتی با در دست داشتن کامپیوتر شخصی ایشان از سوی ایشان اقدام به ارسال مطلب برای مخاطبان نکنند و یا احیانا در گروهی که ایشان درست کرده اند ، تبادل اطلاعات نکنند. ایشان همچنین یادآور میشود که تمامی گروههای تلگرامی موجود روی تلفن همراه همسرشان را حذف کرده و با این گفتگو آقای خواستار قصد دارد به اطلاع مخاطبان خود برساند که کنترل صفحات مجازی ای که ایشان مدیریت آن را در دست داشت از دست وی خارج و به دست نیروهای امنیتی افتاده است.

در ادامه آقای خواستار از تلاشهایش برای استقرار آزادی و دموکراسی در میهن دفاع می کند و از عامل وحدت میان نیروهای مردمی از احزاب و گروههای مختلف سیاسی ، تنوعهای قومی – عقیدتی سخن بمیان می آورد.

وی خطاب به نیروهای امنیتی می گوید : «ما مردم ایران ، از اقوام مختلف ایرانی می خواهیم در کنار هم با صلح و صفا و آرامش زندگی کنیم. چطور شما دراویش گنابادی را که شیعه هستند را سرکوب می کنید و اهل سنت را در هفته ای که نامش را هفته وحدت گذاشته اید ، آنقدر اذیت می کنید که نام این هفته را هفته «وحشت» گذاشته اند؟»

آقای خواستار عامل خشونت را رژیم ولایت فقیه دانسته و با اشاره به وقایع پس از انقلاب ۵۷ یادآور می شود که در ابتدا به بسیاری از احزاب و گروهها اجازه مشارکت در دانشگاهها و مراکز فرهنگی داده شد ، منجمله سازمان مجاهدین که در ابتدا از سوی آیت الله خمینی مجوز سخنرانی در دانشگاه داشتند اما پس از آنکه عده ای به اینها گرایش پیدا کردند و طرفدارانشان زیاد شد دست به سرکوبشان زدند.

از: پیک ایران


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.