شراگیم زند: هیأت حقیقت یاب /ماموریت هفتم/ پایتخت/ تجاوز در مدرسه

جمعه, ۱۱ام خرداد, ۱۳۹۷
اندازه قلم متن

مدتی ست ماجرای تجاوز ناظم یکی از مدارس پسرانه به دانش آموزان، قلب نظام و رهبر معظم انقلاب را به درد آورده است. به خاطر اهمیت مساله ما هیأت حقیقت یاب خود را به پایتخت فراخواندیم تا به طور ویژه و متمرکز بر روی این پرونده کار کرده و ابعاد ماجرا و دستهای پشت پرده را مشخص نماید. خوشبختانه حاصل گزارش بسیار جالب توجه است و ما بدون توضیح اضافه از شما دعوت می‌کنیم این گزارش را مطالعه فرمائید:

اول – بعد از رسیدن به تهران مطلع شدیم همکاران ما در خبرگزاری ارزشی رجانیوز نظر به اهمیت موضوع خود به طور مستقل هیأت حقیقت یاب خود را تشکیل داده و موازی با ما تحقیقات خود را در این زمینه شروع کرده اند که خوشبختانه به نتایج جالب توجهی هم رسیده اند. این عزیزان بعد از پیدا کردن و رصد حسابهای کاربری تمام مسئولین و دانش آموزان این مدرسه در فضای مجازی فهمیدند یکی از اعضای هیأت مدیره این مدرسه چندان انسان متدین و مقید به رعایت شئونات اسلامی نبوده و تحت تاثیر صفحه آزادیهای یواشکی و مسیح علینژاد مطالبی را بر ضد حجاب اجباری در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرده است. ما به عنوان همکار، این کشف و موفقیت بزرگ را که این عزیزان توانستند ردپای مسیح علینژاد و ضد انقلاب را بالاخره یکجوری در این ماجرا پیدا کنند و دل رهبری را شاد نمایند تبریک می‌گوئیم. البته شاید عده ای بگویند اینکه در نمازخانه یک مدرسه پسرانه یک ناظم مرد به چند دانش آموز پسر تجاوز کرده است چه ربطی به اعتراض به حجاب اجباری و این چیزها دارد که در اینجا باید به این سخن زیبا در یکی از آثار ماندگار استاد ایرج ملکی اشاره کرد: ” شاید اگه پوشش مناسب داشتن کار به اینجا نمی‌کشید!”

دوم – بررسی های ما نشان داد بخشی از این ماجرا بزرگنمایی رسانه ای ست و رابطه این ناظم با شاگردان مدرسه نوعی «گرایش دوطرفه» بوده است. یعنی ناظم فیلم پورن نشان دانش آموزان می‌داده و دانش آموزان هم حال می‌کرده اند. اینجاست که استانداردهای دوگانه اپوزسیون و همین رسانه های طرفدار آزادی و بی بند و باری جلب توجه می‌کند. یعنی آنها که تا دیروز خواهان بی حجابی و آزادی اینترنت و پورن و این مسائل بودند حالا همین مقدار از آزادی را هم که درست یا غلط در یکی از مدارس ما وجود داشته چشم ندارند ببینند و از همان نیز برای کوبیدن نظام استفاده می‌کنند. این مساله باید درسی باشد برای ما که بدانیم مشکل ضد انقلاب نبود آزادی و بی بندوباری و این مسائل نیست و مشکلشان با اصل نظام و انقلاب است.

سوم – این پرونده از نظر ماهیتی و شرایط آن هیچ ارتباطی با ماجرای سعید طوسی ندارد و ربط دادن آنها با یکدیگر نوعی شیطنت رسانه ایست. در آن پرونده یک قاری ممتاز و شناخته شده بیت رهبری شاگردانش را به دلایل آموزشی به حمام می‌برده و ماساژ می‌داده که خب در نهایت هم مسئولین قضایی تشخیص دادند که مساله خاصی نبوده و تلاوت قرآن در حمام به خاطر اکو شدن صدا و ماساژ برای ریلکس کردن قاریان جوان بخشی از برنامه آموزشی قرآنی بوده است. اما مساله این ناظم ورای بحث آموزشی بوده و وارد فاز آمیزشی شده است که خب همانطور که مطلع هستید مقام معظم رهبری هم برخلاف مورد آقای طوسی این بار ابراز انزجار کرده و خواستار برخورد قوه قضائیه با این مساله شدند.

چهارم – هیأت حقیقت یاب معتقد است برخلاف تبلیغات ضد انقلاب اگر سند «بیست و سی» یونسکو در مدارس اجرایی شده بود و دانش آموزان در مورد مسائل جنسی بیشتر آگاه شده بودند ابعاد این فاجعه بسیار فراتر از حد فعلی می‌رفت و اوضاع کاملا از کنترل خارج می‌شد. چرا که در آن صورت روی دانش آموزان و مسئولین آموزشی حتی بیشتر از این توی روی هم باز می‌شد و همین یک مقدار شرم و حیایی هم که وجود داشت و در ویدئوها مشهود است که هم ناظم و هم دانش آموزان موقع تماشای پورن و زدن حرفهای جنسی کمی معذب هستند، از بین می‌رفت و دیگر معلوم نیست کار تا کجاها پیش می‌رفت.

از: ایران وایر


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.