دادستان تهران : آمریکا در پی برانگیختن نافرمانی مدنی در ایران است

دوشنبه, 4ام تیر, 1397
اندازه قلم متن

عباس جعفری دولت‌آبادی دادستان عمومی و انقلاب تهران

بقلم ناصر اعتمادی

محمد جعفر دولت آبادی، دادستان تهران در نشستی با قضات که امروز دوشنبه چهارم تیر ماه در تهران برگزار شد گفت : دولت آمریکا در کنار تحریم ها و فشارهای اقتصادی و بانکی خود علیه جمهوری اسلامی ایران می کوشد “با ایجاد جنگ روانی، دامن زدن به مطالبات مردم با شیوۀ نافرمانی مدنی” در کشور ناامنی ایجاد کند.

دادستان تهران گفت که برانگیختن نافرمانی مدنی در ایران در دستور کار آمریکا قرار گرفته است. به گفتۀ دادستان تهران ترغیب و ترویج بی اعتمادی مردم نسبت به مقامات جمهوری اسلامی و معرفی آنان به عنوان غارتگران اموال عمومی از جمله اقدامات ایالات متحد آمریکا علیه حکومت تهران به قصد دلسردکردن مردم نسبت به رژیم اسلامی ایران است.

محمد جعفر دولت آبادی در ادامه اضافه کرد که دولت آمریکا همچنین می خواهد وانمود کند که همه چیز در ایران به بن بست رسیده و برخی قوانین داخلی کشور به ویژه در امور زنان، خانواده و کودکان تبعیض آمیز است.

دادستان تهران در جای دیگری از اظهاراتش تصریح کرد : “کسانی که تصور می کنند جمهوری اسلامی دوران ضعف خود را طی می کند، در اشتباه هستند و راهپیمایی مردم در روز قدس نشان از ایستادگی مردم در کنار نظام اسلامی دارد.”

از: ار اف ای


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.