کاوه آل حمودی: آب، ابر چالش نظام

شنبه, ۱۶ام تیر, ۱۳۹۷
اندازه قلم متن

روز به روز بحران بی آبی ابعاد وحشتناک تری بخود می گیرد، ملایان غرقه در بحران فهم و شعور این را ندارند که پاسخ این یکی بحران، گلوله نیست. لیکن این ها منطقی جز گلوله ندارند…

پاسخ فریاد عطش و تشنگی مردم خرمشهر را با گلوله دادند !

سرتیپ پاسدار غلامرضا جلالی یکی از فرماندهان ارشد نظامی ایران و رئیس سازمان پدافند غیرعامل، تغییرات اقلیمی در ایران را “مشکوک به دخالت خارجی‌ها” توصیف کرده است.

وی می گوید: “تیم‌های مشترکی از اسرائیل و یکی از کشورهای همسایه، ابرهای در حال ورود به ایران را غیربارور می‌کنند” و “علاوه بر این ما با بحث ابردزدی و برف دزدی نیز مواجه هستیم”.

عجب جانورانی هستند این سردمداران نظام جهل و جنایت و نظام دیوان عمامه بسر !!!…

از یک سو می گویند زلزله و بی آبی همه ناشی از بی حجابی است… و از طرف دیگر مدعی می شوند که اسرائیل بعلاوه یک کشور عربی مشعول غیربارور کردن ابرها و ابردزدی و برف دزدی هستند !!!!!

عجب بی شرم و حیا هستند این دیوان عمامه بسر!!!

آخر این حرف مسخره را چه کسی باور می کند که کشور یا کشورهایی پیدا شوند که بیکار باشند و بیایند از ایران ابردزدی و برف دزدی کنند ؟!!!!

این ها همه بحران و ابرچالش های نظامشان را توطئه خارجی می نامند، این بهترین راه برای فرار از پاسخگویی است.

لیکن به هرزگان در لیاس دین باید گفت من نمیدانم که این دین و باور شمایان که با کنار رفتن روسری و حجاب به این سرعت بلایای مختلف مانند زلزله و خشکسالی را باعث می شود، چرا نمی تواند مانع از ابر دزدی و برف دزدی کفار اجانب بشود؟؟؟!!!!

خب گیرم که این دروغ شاخدار ورژن آخوندی را هم باور کردیم …

آب رودخانه های پر آب مانند زاینده رود و کارون چه شدند؟؟؟

این را هم لابد عراق و کویت آمدند لوله کشی کردند و آب ان را دزدیدند، لیکن پول هایش به جیب ملاهای دزد و چپاولگر رفت !!!

ملایان حاکم بر ایران با امنیتی کردن موضوع محیط زیست و تغییرات اقلیمی و مرتبط کردن مشکلات لاعلاجی که حاصل حاکمیت جهل و جنایت و دزدی و غارت امکانات کشور است به توطئه ی خارجی، نه تنها مشکلی از آنها حل نخواهد کرد، بلکه این گره را به یک گره ی کور دیگری از سلسله بحران های لا علاج نظام مبدل خواهد کرد.

کاوه آل حمودی

Kaveh179@gmail.com


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.